Zidane’a rekor teklif! Karşılığı da aşikâr oldu…

Real Madrid’den ayrıldığından bu yana rastgele bir ekip çalıştırmayan Zinedine Zidane, birçok takımın ilgisini çekmeye devam ederken Cristiano Ronaldo ile tekrar bir ortaya gelmesine imkan sağlayacak çılgın teklifle bir sefer daha dikkat çekti.

Zidane’a rekor teklif! Karşılığı da aşikâr oldu…
Yayınlama: 26.05.2023
4
A+
A-

Zinedine Zidane, Real Madrid’den ayrıldığından bu yana neredeyse iki sene geçti ve daima birçok ekibin gündemine gelmesine karşın şimdi rastgele bir kulüple mutabakat sağlayamadı.

FRANSA HAYALİ ŞİMDİLİK ASKIDA

Zinedine Zidane’ın Fransa Ulusal Grubu’nun başına geçmek istediği belirtiliyordu. Hatta Fransız hocanın Dünya Kupası sonrası ulusal kadroda misyona başlayabileceği aktarılmıştı. Lakin eksiklerine karşın Dünya Kupası’nda epeyce yeterli bir performans sergileyen ve final oynamayı başaran Fransa’da Didier Deschamps ile yola devam etme kararı alınmıştı.

PSG TEZLERİ DA GÜNDEME GELMİŞTİ

Zinedine Zidane için ulusal ekip dışında ülkesinde çalışmasına imkan sağlayacak grubun PSG olduğu söz ediliyordu. Fransız devi, Mauricio Pochettino sonrası Zidane’ı vazifeye getirmeyi düşünüyordu lakin bu durum da gerçekleşmedi.

JUVENTUS İHTİMALİ SÜRÜYOR

Fransız futbol adamı için ülkesinde çalışma bahtları şimdilik biraz askıda gözükse de tekrar kendini konforlu hissedebileceğini düşündüğü eski kadrosu devrede… Juventus’ta Massimiliano Allegri ile yolların ayrılması durumunda grubun eski yıldızlarından Zinedine Zidane’ın vazifeye getirilebileceği tabir ediliyor.

TEKLİF SÜRPRİZ YERDEN

Zinedine Zidane’ın ismi birçok büyük kadro ile anılırken teklif, sürpriz bir adresten geldi. Cristiano Ronaldo’yu takımına katarak dikkatleri çeken Al Nassr, Rudi Garcia sonrası Zinedine Zidane’ı da gayelerinden biri haline getirdi. Bu doğrultuda Fransız efsaneye çılgınca bir fiyat teklifinde bulunuldu.

2 YIL İÇİN 150 MİLYON EURO!

Foot Mercato’ya nazaran Rudi Garcia ile yollarını ayıran Al Nassr, Zinedine Zidane’a 2 yıl için 150 milyon Euro’luk bir teklifte bulundu. Bir teknik adam için baş döndürücü nitelikte bu fiyata Zidane’ın yaklaşımı da belirli oldu.

ZIDANE’DAN RET!

Fransız efsane, Al Nassr’ın kendisine yaptığı teklifi kısa müddet içerisinde reddetti. 2 yıl için 150 milyon Euro’luk maaş teklifini kabul etmeyen Zidane’ın Al Nassr projesine sıcak bakmadığı ve Avrupa’nın 5 büyük liginde vazife yapmak istediği tabir edildi.

Zidane, 5 büyük ligden değerli bir kadronun başına geçmek istiyor ve bu doğrultudaki projeleri bekliyor. Çok daha ilgi cazibeli fırsatlar yakalayabileceğini düşünen Zidane, bu nedenle bir sonraki kulübünü seçmek için çabuk etmeyi düşünmüyor. Gelecek tekliflere nazaran ne vakit yedek kulübesine döneceği şimdi muhakkak değil.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.