Zenginin Malı Bizim Züğürt Çenemizi Yordu: Ronaldo’nun Aldığı Saatin Fiyatı Dudak Uçuklattı!

Biliyorsunuz ki futbolcuların bi’ aşk hayatları bi’ de servetleri sürekli konuşulur. Yatları, katları, evleri, şirketleri, arabaları.. Uzun lafın kısası normal bir insanın hayal bile edemeyeceği paraları kazanıp harcıyorlar. Bu isimlerden biri de …

Zenginin Malı Bizim Züğürt Çenemizi Yordu: Ronaldo’nun Aldığı Saatin Fiyatı Dudak Uçuklattı!
Yayınlama: 23.05.2023
4
A+
A-

Biliyorsunuz ki futbolcuların bi’ aşk hayatları bi’ de servetleri sürekli konuşulur. Yatları, katları, evleri, şirketleri, arabaları.. Uzun lafın kısası normal bir insanın hayal bile edemeyeceği paraları kazanıp harcıyorlar. Bu isimlerden biri de tabii ki Ronaldo! Hadi buyurun züğürt çenemizi yormaya 👇

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/sport/224433…

Dünyaca ünlü futbolcu Ronaldo’yu bilmeyenimiz yok!

Sokağa çıkıp ‘Dünya’nın en iyi futbolcusu kim?’ diye sorsak pek çok kişinin aklına gelen ilk isimlerden biri Ronaldo. Ancak bugün Ronaldo’nun futboldaki başarısını konuşmayacağız.

Kendisinin hem işte, hem aşkta hem de paradan yana yüzü güldüğünü için ne yapsa haber oluyor diyebiliriz.

Biliyorsunuz ki Ronaldo da eşi Georgiana da birbirlerine yaptıkları pahalı jestlerle timeline’ımızda belirip kayboluyorlar. Son model arabalardan pahalı mücevherlere kadar aklınıza gelebilecek her türlü lüks, bu ikilide mevcut 😂

38 yaşındaki futbolcu, geçen yılın sonunda Suudi Arabistan’a transfer olduğunda dünyanın en çok kazanan sporcusu oldu.

Kendisi Al-Nassr’daki maaşlarından ve ticari faaliyetlerinden yılda yaklaşık 173 milyon sterlin kazanıyor. Para bu kadar bol olunca tahmin edersiniz ki her aldığı, her yaptığı olay oluyor.

Ronaldo’nun Instagram hikayesinde paylaştığı bu fotoğrafta taktığı saat de meraklı gözlerden kaçmadı.

Şık bir polo tişörtle poz veren futbolcunun bu fotoğrafında gözler hemen bileğindeki saate kaydı. ‘Zenginin malı züğürdün çenesini yorar’ derler ya, bizimkisi de o hesap.

Saatin markası Jacob & Co, değeri ise 750 bin sterlin!

E tabi Ronaldo’nun kazandığı parayı düşününce bir saate bu kadar para vermek ona dokunmuyordur diye düşünüyoruz. Toplam 855 milyon sosyal medya takipçisi ile en çok takipçiye sahip futbolcu olan Ronaldo, haftada tahmini 3,3 milyon sterlin kazanıyor. Ve tüm bu ilgi, ticari fırsatları beraberinde getiriyor.

Al Nassr’a transfer olması, Ronaldo’nun servetini hayli arttırdı.

Hatta o kadar ki, kendisi şuan Forbes’in en çok kazanan 50 sporcu listesinin zirvesinde. Futbolda ‘Ronaldo mu Messi mi’ tartışmasına ne cevap verirsiniz bilemeyiz ama ‘Hangisi daha çok kazanıyor?’ diye sorarsanız cevabımız Ronaldo!

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.