Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ali Köse kaç yaşında kimdir? Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ali Köse aslen nereli?

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ali Köse kaç yaşında kimdir? Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ali Köse aslen nereli?
Yayınlama: 15.09.2023
11
A+
A-

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ali Köse kimdir? Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ali Köse kaç yaşında? Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ali Köse aslen nereli? Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ali Köse nerede doğdu? Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ali Köse’nin hayatı merak konusu oldu. Sizlere Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ali Köse’nin hayatını araştırdık…

Tan Sağtürk kaç yaşında aslen nereli? Tan Sağtürk nerenin müdürü oldu kimdir?

Tan Sağtürk kaç yaşında aslen nereli? Tan Sağtürk nerenin müdürü oldu kimdir?

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ali Köse kimdir?

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ali Köse, 1970 yılında Adana’da doğdu. İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Adana’da tamamladık. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Adana Barosu’na kayıtlı olup yaklaşık 21 yıl serbest avukatlık yapmıştır. Bu süre içerisinde çeşitli zamanlarda Adana Uzatma Barosu Staj Eğitim Merkezi’nde insan hakları, spor, enerji, kamu avukatlığı ve arabuluculuk komisyonları alanlarında görev yapacak. Adana Çukurova Üniversitesi Spor Kulübü (ÇÜSK) futbol takımı, Adana Motor Mesleki ve Teknik Lisesi futbol takımı ve İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi futbol takımlarının üyesidir. Türkiye Noterler Birliği’nden noterlik belgesi bulunmaktadır. Yerel yönetim üreticisidir ve yerel yönetim sektöründeki çalışmalarından dolayı “şeref belgesine” sahiptir. Türk Hukuk Enstitüsü Adana Şubesi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi olup, aynı zamanda çeşitli zamanlarda Türk Hukuk Enstitüsü’nün genel merkezinde görev yapmaktadır. Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ali Köse 53 yaşındadır.

Enerji hukuku konusunda sertifikalı ileri eğitim, uyuşmazlıklarda sigorta arabuluculuğu, aile hukuku ve evlilik mülkiyeti rejimi üzerine ileri eğitim “Arabuluculuk” sertifikası için ileri eğitim üzerine sertifikalı ileri eğitim, iş hukukunun genel uzmanlık yeterliliği konusunda arabuluculuk eğitimi, arabuluculuk tüketici hukukunun genel uzmanlık yeterliliği eğitimi, ticaret hukukunun genel uzmanlık alanında arabuluculuk eğitimi, bankacılık ve mali hukukun uzmanlık alanında arabuluculuk eğitimi, enerji ve madencilik uzmanlık alanında arabuluculuk eğitimi Hukuk, Türklerin Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesine İlişkin İleri Eğitim Projesi – Avrupa İnsan Hakları Kongresi eğitimi, Ticaret Hukuku Uygulamaları ve Yenilikleri Eğitimi, 4320 Sayılı Ailenin Korunması Sertifikalı Kanun Eğitimi ve Temel Yaşam Desteği Tedbirleri Eğitimi tamamlandı. TR Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Dairesi Başkanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Singapur Arabuluculuk Sözleşmesine İlişkin Düşünceler Sempozyumu’na katıldı. TR Askerliğini Milli Savunma Bakanlığı Askere Alma Genel Müdürlüğü Ankara İli Kalecik İlçesi Askere Alma Daire Başkanlığı’nda daire başkanı olarak tamamladı ve teğmen rütbesiyle terhis oldu. TR Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Deniz ve İç Sular Düzenleme Genel Müdürlüğü’nden “Amatör Denizci Sertifikası”na sahiptir.

TR Adalet Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Arabuluculuk Daire Başkanlığı Arabuluculuk Siciline “Genel Arabulucu, İş Hukukunda Genel Uzmanlık, Tüketici Hukukunda Genel Uzmanlık, Tüketici Hukukunda Genel Uzmanlık alanlarında Uzman Arabulucu” olarak kayıtlıdır. Ticaret Hukuku, Bankacılık ve Mali Hukukta Özel Uzmanlık ve Enerji ve Maden Hukukunda Özel Uzmanlık”. , T.R. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına bağlı BOTAŞ Uluslararası Anonim Şirketi Hukuk Müdürlüğü’nde çalışmaktadır. Evlidir 3 çocuğu vardır, Orta İngilizce konuşuyor.