Yatak Odasının Vazgeçilmez Durumlarından Biri Olan Doggy’i Tercih Etmeniz İçin 9 Sebep

Yatak odasında herkesin zevki bir öteki olsa da birçok kişinin favorisi doggy konumudur. Bu durumun sevilmesinde haklı sebepler var! 1. Vajinal ve anal seks ortasında kolay kolay geçiş yapılabilir. Doggy’de bayan partner önde olduğu için …

Yatak Odasının Vazgeçilmez Durumlarından Biri Olan Doggy’i Tercih Etmeniz İçin 9 Sebep
Yayınlama: 03.05.2023
163
A+
A-

Yatak odasında herkesin zevki bir öteki olsa da birçok kişinin favorisi doggy konumudur. Bu konumun sevilmesinde haklı sebepler var!

1. Vajinal ve anal seks ortasında basitçe geçiş yapılabilir.

Doggy’de bayan partner önde olduğu için konum değiştirmeden vajinal seksten süratli bir formda anal sekse de dönüş yapılabilir.

2. Bu durumda G bölgesi daha rahat uyarılabilir.

Kadınların cinsel birliktelik sırasında zevk alışını artırmak için G bölgesini uyaracak durumları denemek gerekiyor. Doggy de bu konumlardan biri.

3. Anal bölge ve vulvanın kâfi açıklığa gelmesini de sağlayabilir.

İlişkinin daha keyifli bir hal alabilmesi için bedenin da hazır olması gerekir. Doggy durumunu alan partnerin anal bölgesi de vulvası da olabildiğince açıldığı için birliktelik kolaylaşır.

4. Artta kalan partner öndekini okşayabilir.

Seks sırasında partnerlerin birbirlerini uygun hissettirmek için yaptıkları çeşitli atılımlar vardır. Birbirlerini okşamak da bunlardan birisidir. Doggy konumunda art taraftaki partnerin elleri özgür olduğu için dilediği üzere kullanabilir.

5. Denetimi seks müddetince karşı tarafa vermek isteyenleri keyifli edebilir.

Seks sırasında biraz olsun ipleri başka tarafa vermek için doggy durumu harikadır. Her iki tarafa da büyük haz yaşatan doggy sırasında önde olan partner istediği denetimci hazza da ulaşabilir.

6. Her iki partnere de beğenilen bir derinlik hissi sunabilir.

Doggy’de önde yer alan partner eğildiği için anal bölge ve vulvanın açıldığından bahsetmiştik. Bu sayede iki taraf da derinlik hissini doyasıya tadabilir.

7. Artta yer alan partnere harika bir estetik gösteri sunabilir.

Partnerinin bedenini izlemenin en hoş hali, doggy durumunu gerçekleştirirken olandır. Kalçalar hiç olmadığı kadar hoş görünür, belini kavramanız için size adeta yalvarır. 🔥

8. Seks anında partnerlerin istediği sertliği verebilir.

Her konumda sert olunması pek de kolay değil. Bu açıdan doggy partnerlere büyük bir avantaj sağlar diyebiliriz!

9. Çok daha savlı bir seks yaşatabilir.

Seks sırasında göz göze olmamanın avantajlı yanı, partnerlerin hislerden çok şehvetle yola devam etmesini sağlamasıdır. Doggy bunun için en hakikat pozisyondur!

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.