Yarım asrı deviren ünlü oyuncu: Aşktan yana umudumu yitirmedim

Milyonlarca kişinin hafızasına “aldatılan en ünlü kadın” olarak yer etti yıllarca. Bir orta bu durumdan artık sıkıldığını söylese de peşini bırakmayan bu unvandan kurtulması çok vakit aldı.

Yarım asrı deviren ünlü oyuncu: Aşktan yana umudumu yitirmedim
Yayınlama: 16.06.2023
10
A+
A-

YILLARCA RAHAT YÜZÜ GÖRMEDİ
Ardından bütün dünya onun ne vakit gebe kalacağına odaklandı. Neredeyse her ay hakkında “hamile” söylentileri çıkıyordu. Yaşı ilerliyordu lakin bu söylentileri duyanlar da okuyanlar da ‘Tıp ilerledi, neden olmasın?’ diye düşündü.

İkinci kocasından ayrıdığında da herkes onun bir daha ne vakit kiminle evleneceğini merak etmeye başladı. Elhasıl bir ‘rahat yüzü’ görmedi yıllarca.

Son devirde de yeniden aşk hayatıyla gündemde bu ünlü. Hatta yaşını başını almış bir meslektaşının ona çöpçatanlık yapıp uygun birini bulmak için istekli olduğu bile konuşuldu. Özetle bu ünlü bayan oyuncu yeniden özel hayatıyla gündemin birinci sıralarında. Artık de bir arkadaşı onun, kendine uygun birini bulacağından çok emin olduğu konusunda bir açıklama yaptı.

ÖZEL HAYATI HERKESİN EN BÜYÜK MERAK KONUSU
AldatIlan en ünlü bayan deyince Jennifer Aniston’dan kelam ettiğimizi anladınız aslında. Eski eşi Brad Pitt tarafından Angelina Jolie uğruna bir kenara bırakılan Aniston artık 54 yaşında ve ikinci evliliğini de geride bırakmış bir yetişkin.

Ama nedendir bilinmez özel hayatı yeniden herkesin en büyük merak konusu olmayı sürdürüyor. Artık de onun artık kalıcı bir eş bulup hayatına yeri bir nizam vermesi konusuna odaklanmış durumdaherkes.

BEŞ YILDIR HAYATINDA KİMSE YOK
İşin aslına bakılırsa Jennifer Aniston tam beş yıldır yalnız. Yani hayatına kimseyi almadı, rastgele biriyle aşk yaşamadı. Ancak Jennifer Aniston’ın US Weekly’ye konuşan bir arkadaşı, onun bu defa aradığı hakikat kişiyi bulacağına inandığını söyledi.

Yani onun anlattığına nazaran Aniston, 50’li yaşlarının birinci yarısında aradığı aşkı bulacağına, içgüdülerinin kendisine bunu söylediğini düşünüyor. 

Friends dizisiyle mesleğinde büyük bir sıçrama yapan Anistan, son devirde Holllywood’n en beğenilen bekarlarından biri olarak nitelendiriliyor. Lakin özel hayatı birinci eşi Brad Pitt ve ikinci eşi Justin Theroux’dan boşandıktan sonra tam bir çıkmaza girdi.

 

HAYATA KÜSECEK BİRİ DEĞİL
Buna karşın yeniden de umudunu kesmiş değil yakın etrafına nazaran. Tekrar US Weekly’ye konuşan yakın arkadaşının söylediğine nazaran Jennifer Anistonaşk hayatında aradığı memnunluğu bulamazsa kendini “yakıp yıkacak” değil.

Bunun yerine köpekleri ve arkadaşlarıyla teselli bulacak. Arkadaşının anlattığına nazaran Aniston yalnız başına sürdürdüğü hayattan o kadar da şikayetçi değil.

Geçtiğimiz hafta Aniston, tekrar özel hayatına dair bir argümanla gündeme gelmişti. Buna nazaran tecrübeli oyuncu Barbra Streisand,Aniston’a uygun birini bulmak için çöpçatanlık yapmaya istekli olmuştu. Bu tezlere nazaran Aniston’ı,mutlu edecek birileriyle tanıştırmak için parti ve akşam yemeği planları bile yapıyordu.

HAYATI PAYLAŞACAK BİRİNİN EKSİKLİĞİNİ HİSSEDİYOR
Dışarıdan bakıldığında Jennifer Aniston yalnız başına hayatını pek hoş yönetim ediyor üzere görünüyor. Kendi içihde de keyifli üzere. Lakin geçen yıl Allure mecmuasına verdiği bir röportajda vakit zaman hayatı paylaşacak birinin eksikliğini duyduğunu da saklamamıştı “Bazen kendimi Bay Hakikat’ı ararken buluyorum” diye konuşmuştu.

Aniston, röportaj sırasında kendisine sorulan “Bir daha evlenmeyi düşünüp düşünmediği” sorusuna ‘ucu açık’ bir karşılık verdi. Aniston ” Asla, ‘asla’ demem. Lakin ilgimi çekmiyor. Bir ilgi içinde olmak isterim. Kim bilebilir!”

Aniston kimi vakitlerde bir dayanağa gereksinim duyduğunu da gizlemedi. Bunu da şu sözlerle ifade etti: “Eve gelip kendimi birinin kollarına atmak ve ‘Bugün sıkıntı bir gündü’ demek demek şahane bir his.

Aniston, birinci evliliğini 2000 ile 2005 ortasında Brad Pitt ile yaptı.

2015 ile 2018 ortasında Justin Theroux ile evli kaldı.

Oyuncu, John Mayer ile kısa bir ilgi yaşadı. 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.