Veda Mektubu canlı izle! Kanal D Veda Mektubu 20. bölüm canlı izle! Veda Mektubu dizisinin canlı izleme linki var mı? Yeni bölümde neler olacak?

Veda Mektubu canlı izle! Kanal D Veda Mektubu 20. bölüm canlı izle! Veda Mektubu dizisinin canlı izleme linki var mı? Yeni bölümde neler olacak?
Yayınlama: 24.07.2023
4
A+
A-


Veda Mektubu, Most Production imzalı, ilk bölümü 27 Şubat 2023 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Veda Mektubu canlı izle! Kanal D Veda Mektubu 20. bölüm canlı izle! Veda Mektubu dizisinin canlı izleme linki var mı? Yeni bölümde neler olacak?

Veda Mektubu dizisini Kanal D televizyonlarından izleyebildiğiniz gibi Kanal D’nin resmi web sitesi üzerinden de seyredebilirsiniz.

Aslı, Barış tarafından kaçırıldıktan sonra boğulmaya çalışılıyor. Mehmet son anda Barış’ı ve Aslı’yı buluyor ve Aslı’yı kurtarmak için denize atlıyor. Barış kaçarken, Mehmet Aslı’yı sudan çıkarıyor. Ama Aslı’nın nefes alıp vermesi duruyor. Peki Aslı öldü mü?

Aslı Barış’ın yaşadığını öğrenince deliye döner. Barış Aslı ve Mehmet’in yaşadığı yere gelerek onları öldürmek ister. Barış, Hatice’yi zorlayarak Aslı’yı bahçeye indirir. Ama Mehmet, Barış’ın geldiğini anlayarak ona bir sürpriz yapar. Karşısında Mehmet’i gören Barış silahını alır ve ateş eder. Peki, Mehmet vuruldu mu?

Nurgül Yeşilçay : 1- : Alanur Yıldız

Selim Bayraktar : 1- : Ziya Karlı

Rabia Soytürk : 1- : Aslı Yıldız

Emre Kıvılcım : 1- : Mehmet Karlı

Bennu Yıldırımlar : 1- : Seher Karlı

Hazar Motan : 1- : Beste

Oğuzhan Şener : 1- : Hakan

Hakan Karsak : 1- : Nevzat

Ümmü Putgül : 1- : Feride

Hande Elaman : 1- : Hatice

Ahmet Kaynak : 1- : Melih Güngör

Elif Çakman : 1- : Zühre

Kerem Alp Kabul : 1- : Selçuk

Asya Kasap : 1- : Derin

Elif Uslusoy : 1- : Mine

Deniz Altan : 1- : Fatoş

Elena Viunova : 1- : Keti

Veda Mektubu Gündem Magazin Haberler

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.