Ünlü oyuncu ve ailesi aylardır hastaneden çıkamıyordu: O kira meskeninde ailem yavaş yavaş ölüyordu

Ünlü oyuncu, bundan birkaç hafta evvel çocuklarının yaşadığı sıhhat meseleleri nedeniyle konuşuluyordu. Hatta neredeyse ikinci adresi olan hastane acil servislerinde çektiği fotoğraflarını toplumsal medya sayfasında paylaşıyordu.

Ünlü oyuncu ve ailesi aylardır hastaneden çıkamıyordu: O kira meskeninde ailem yavaş yavaş ölüyordu
Yayınlama: 23.05.2023
10
A+
A-

KİRADA OTURDUKLARI KONUTU KÜF SARMIŞ
Geçen hafta sonu ise bunun nedenini açıkladı. Beş çocuk annesi oyuncu, yaşadıkları kiralık konuttaki küf nedeniyle ailesinin metot adap öldüğünü söyledi. Ünlü oyuncu, kelam konusu sorunun üç yıldır devam ettiğini kelamlarına ekledi.

SÜREKLİ HASTANELİK OLUYORLARDI
Birçok kişinin yaşadığı lakin tahminen de fazla üzerinde durmadığı küf sorunu yüzünden çocukları hastanelik olan bu ünlü Tori Spelling. Beş çocuk annesi olan 50 yaşındaki Spelling, yaptığı toplumsal medya paylaşımında “Bizim evimizdeki küf sorunu bir üst düzeyde. Kirada oturduğumuz konut son üç yıldır ailemi yavaş yavaş öldürüyordu” diye konuştu.

Çocuklarının ve kendisinin daima hasta olduğunu belirten Spelling bir türlü iyileşemediklerini de kelamlarına ekledi. Bu hususta yasal süreç başlatmak istediğini belirten Tori Spelling “Bize rehberlik edecek mükemmel bir avukata muhtaçlığımız var” dedi.

HASTALIK SARMALI 
Spelling, ailesiyle yaşadıkları kiralık meskeni saran çok küf yüzünden ailesinin daima bir hastalık sarmalı içine girdiğini açıklamıştı, Spelling’in Dean McDermott ile evliliğinden Liam (16) Stella (14) Hattie (11) Finn (10) ve Beau (6) isminde beş tane çocuğu bulunuyor.

Tori Spelling, geçtiğimiz haftalarda iki çocuğunun hastane acil servisinde çekilen fotoğraflarını paylaşmış ve “Biz aylardır bu hastalık sarmalı içindeyiz. Hastalanıyoruz, güzelleşiyoruz sonra yeniden hastalanıyoruz” diyerek durumu anlatmıştı.

?

ÇOCUKLAR OKULDAN HASTALIK GETİRİYOR SANMIŞ
Tori Spelling, başlangıçta çocuklarının okulda arkadaşlıklarından hastalık alıp konuta getirdiklerini sanıyordu anlattığına nazaran. Lakin sonra bir noktada daima baş dönmesi yaşamaya başladıklarını ve çocukların okuldan hastalık getirmesinden çok daha büyük bir sorun olduğunu fark ettiğinin anlattı.

Sonunda yapılan incelemelerin akabinde konutlarında ağır bir küf sorunu olduğu keşfedilmiş, Tori Spelling sonra durumu şöyle anlattı: ” Devamlı hasta oluyorsunuz…. Bir enfeksiyondan başkasına… Teneffüs yolları enfeksiyonları. Uç noktada alerji gibisi semptomlar. Ayrıyeten oğlum Finn’in cildinde döküntüler oluşuyordu ” diye konuştu. Spelling’in anlattığına nazaran çocuklarından bilhassa Finn bir orta yüksek ateşle çaba etmek zorunda kaldı.

Tori Spelling, artık meskenlerinin sıhhati tehdit edici hale geldiğini bu yüzden taşınmaları gerektiğini anlattı. Lakin bu noktada bir diğer sorun olduğunu da kelamlarına ekledi ünlü oyuncu.Bu kadar büyük bir ailesi bilhassa de hasta olup yatağa düşen bireyler de varsa yeni bir meskene taşınmak sıkıntı.

Ama anlattığına nazaran tekrar de bir an evvel konutu boşaltacaklar. Hatta kalıcı bir konut bulununcaya kadar da ailenin süreksiz bir yerde kalması bile düşünülüyor.

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.