Ulusal Ekip, zafer için Letonya karşısında! Kuntz’un olası 11’i…

A Ulusal Ekibimiz, EURO 2024 Elemeleri D Grubu’ndaki 3. maçında bugün deplasmanda Letonya ile karşılaşacak.

Ulusal Ekip, zafer için Letonya karşısında! Kuntz’un olası 11’i…
Yayınlama: 16.06.2023
13
A+
A-

Grupta 1 galibiyet, 1 yenilgiyle 3. sırada bulunan Ulusallar bugün alandan galip ayrılır, Galler de Ermenistan’a takılırsa kümede maç ziyadesiyle doruğa çıkma bahtını yakalayacak. Macar hakem Tamas Bognar’ın yöneteceği müsabaka 21.45’te başlayacak ve TRT 1’den canlı olarak yayınlanacak.

KUNTZ: TEK ODAĞIM LETONYA

A Ulusal Ekip Teknik Yöneticisi Stefan Kuntz bugünkü Letonya maçının kıymetinin farkında olduklarını söyledi. Alman çalıştırıcı, Letonya’nın baht imtihanı olup olmadığı ile ilgi li “A Ulusal Kadro düzeyinde vazife alıyorsanız her maçta baskı hissedersiniz. 8 maçımız var ve bunu kazanmamız, önümüzdeki maksada bizi daha çok yaklaştıracak. Maçın ne kadar değerli olduğunun bizler de farkındayız” dedi.

“EN HAKİKAT KARAR YÖNETİMİN”

KUNTZ yerine ismi geçen isimler ve geleceği ile ilgili ise şunları söyledi: “Değiş tiremeyeceğim mevzular hakkında düşünmü yorum. Burada çok değerli iki maçımız var ve yalnızca onlara odaklanmış durumdayım. Yeni mukavele benim karar verebileceğim bir mevzu değil. Bizimle çalışanlar bizim ne kadar özverili çalıştığımızı görüyorlar. Bu du rumda en gerçek kararı idare verecektir.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.