TRT1 projesi Eski Yeni’ye büyük ses getirecek transfer! Bayan dizisiyle tanınmıştı

Yetenekli oyuncu Toprak Can Adıgüzel, yaz döneminde TRT1’de yayın hayatına başlayacak Eski Yeni’nin oyuncu takımına yerleştirildi. Son olarak Sevmek Vakti projesinde kameralar karşısına geçen Toprak Can Adıgüzel, Eski Yeni dizisinde ‘Sina’ karakteriyle ekranlara bomba üzere dönüyor.

TRT1 projesi Eski Yeni’ye büyük ses getirecek transfer! Bayan dizisiyle tanınmıştı
Yayınlama: 21.05.2023
7
A+
A-

İlk oyunculuk deneyimini Bayan dizisiyle kazanan ve burada üstlendiği ‘İsmail’ karakteriyle geniş bir kitlenin yakından tanıdığı isim haline gelen Toprak Can Adıgüzel’den hayranlarını heyecanlandıran haber geldi. Son olarak Süreç Sinema imzalı Sevmek Vakti’nde rol aldıktan sonra rastgele bir projede görünmeyen Toprak Can Adıgüzel, TRT1’in yeni başlayacak dizisine ismini yazdırdı.

Kadın ve Sevmek Vakti’nin yanı sıra Alev Alev ve Kalp Yarası üzere projelerde de oyunculuğunu sergileme fırsatı yakalayan Toprak Can Adıgüzel, Eski Yeni dizisiyle ekranların tozunu atmaya hazırlanıyor. Sadullah Celen’in yönettiği Fabrika Üretim imzalı Eski Yeni’yle el sıkışan Toprak Can Adıgüzel’in hangi rolü üstleneceği netlik kazandı. Sevilen oyuncu, senaristliğini Baykut Badem’in ve yapımcılığını Öner Aslanel’in üstlendiği Eski Yeni’de ‘Sina’ karakteriyle farklı bir soluk kazandıracak. Erdal Özyağcılar ve Onur Buldu’nun başrollerini paylaştığı ve yaz ayında TRT1 ekranına taşınacak olan Eski Yeni, hem takımı hem senaryosuyla seyirciyi ekran başına toplayacak.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.