Trabzonspor yeni liderini seçiyor! Ertuğrul Doğan tek aday…

Trabzonspor’da 18. kulüp liderinin seçileceği harikulâde genel heyette oy verme süreci başladı. Ertuğrul Doğan’ın tek aday olarak girdiği başkanlık seçiminde oy verme süreci bugün saat 16:00’a kadar devam edecek.

Trabzonspor yeni liderini seçiyor! Ertuğrul Doğan tek aday…
Yayınlama: 26.03.2023
7
A+
A-

Trabzonspor yeni liderini seçiyor. Ahmet Ağaoğlu’nun istifasıyla başlayan inanılmaz genel konsey bugün Borod-mavili kulbüün 18. liderinin seçilmesiyle tamamlanacak.

Ertuğrul Doğan’ın tek aday olarak girdiği başkanlık seçimi için oy verme süreci saat 10:00’da başladı ve 16:00’a kadar devam edecek.

Trabzonspor harika genel heyetinde 9 bin 278 delegenin oy kullanma hakkı bulunuyor.

ERTUĞRUL DOĞAN’IN KONUŞMASI

Seçime tek aday olarak giren Ertuğrul Doğan, konuşmasında şu tabirleri kullandı.

Şampiyon liderimiz Ahmet Ağaoğlu ile birlikte 2018’de vazifeye geldiğimizde kulübün durumu ortadaydı. Finansal olarak bitik durumdaydık. Hem iktisadımızı güzelleştirmek hem de kadrosu yarışın içinde tutmak kolay olmadı. Sıkıntı yollardan geçtik fakat manileri aşmayı bildik. 5 yıllık süreçte birbirinden bedelli 4 kupayı müzemize koyduk. Bu dönem yapılan tenkitlere hak veriyorum. Maalesef şampiyonluktan süreci yanlışsız yönetmekte birtakım temel eksiklerimiz oldu. Bugün yeni bir sayfa açmanın, tüm kulvarlarda yarışacak bir takım oluşturmanın vakti gelmiştir. Kısa ve orta vadeli 5 yıllık planımızı hazırladık. Topluluğumuza ayrıntıları daha sonra açıklayacağız. Özetlemek gerekirse, yol haritamızın ana cümlesi sürdürülebilir iktisat olacak. Yeni projeler, ekip bütçesini düşürmek, üreterek yarışacak bir altyapı tertibi ve scouting ana amaçlarımız olacak.

ERTUĞRUL DOĞAN’IN İDARE LİSTESİ

Başkan: Ertuğrul Doğan.

Asıl Üyeler: Zeyyat Kafkas, Ali Haydar Gedikli, Sami Karaman, Kemal Ertürk, Serkan Kılıç, Nevzat Kaya, Faruk Hacıhaliloğlu, Yahya Karahasan, Taner Fikret Saral, Coşkun Öztürk, Ahmet Beşir, İbrahim Şahinkaya, Derviş Köz, Birhan Emre Yazıcı

Yedek Üyeler: Ceyhun Eskici, Hüseyin Ekşi, İmdat Yılmaz, Fatih Solak, Selim Burak Özdemir, Mustafa Atmaca ve Ali Beyazlı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.