SONAR 2023 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Barselona’nın önde gelen elektronik müzik festivallerinden müzik, sanat ve teknolojinin bir araya geldiği, yazın en çok beklenen SÓNAR 2023’ün keyfini çıkarmaya az kaldı.

SONAR 2023 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!
Yayınlama: 02.05.2023
9
A+
A-

İstanbul’da yedinci kez düzenlenen festivalin ardından bir yıl daha geride kaldı. Sónar 2023 Barcelona ise bu yıl 30. yılını kutlayacak. 15, 16 ve 17 Haziran tarihlerinde, her zaman olduğu gibi gündüz Sónar’ın keyfini Fira de Montjuic’te ve gece Sónar’ın Fira Gran Via mekanında çıkaracağız.

Bu yıl, Sónar Barcelona festivalinin 13 farklı aşaması olacak. Network için Lounge+D, daha deneysel konserlerin keyfini çıkarabileceğiniz Complex+D sahnesi, workshop ve atölyeler için Room+D gibi alanlar bunlardan bazıları. Ayrıca gündüzleri SonarHall’da, geceleri ise Sonar Club’da dans edebilirsiniz.

Sónar 2023 Barcelona kadrosunda, Honey Dijon, The Blassed Madonna, Solomun, Amelie Lens, Laurent Garnier, Richy Hawtin ve Tiga B2B Cora Novoa. Claraguilar, Marina Herlop gibi müzikal ve görsel yaratıcılığın öncülerinden yerel sanatçılar da olacak.


Yazı: Selim Soysal

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.