Son dakika… Instagram’da akış yenileme sorunu yaşanıyor!

Bir milyardan fazla aktif kullanıcı sayısına sahip olan Instagram’da akış yenileme sorunu yaşanıyor. Sorunun ardından açıklama yapan şirket “En kısa sürede normale dönmesi için çalışıyoruz” dedi.

Son dakika… Instagram’da akış yenileme sorunu yaşanıyor!
Yayınlama: 22.05.2023
11
A+
A-

Meta’nın bünyesinde bulunan Instagram’da akış yenileme sorunu yaşanıyor. Popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram’da başta ABD, Kanada ve İngiltere olmak üzere dünya genelinde erişim sorunları yaşanıyor. 

Gece saatlerinde Instagram’da akış yenilenemedi hatası ile karşılaşan binlerce kullanıcı, “Instagram çöktü mü? Instagram neden açılmıyor? Instagram’da akış yenilenemedi hatası nedir?” gibi sorulara yanıt arıyor.

ŞİRKETTEN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Artan şikayet bildirimlerinin ardından Instagram, Facebook ve Whatsapp’ın çatı kuruluşu Meta’dan bir açıklama geldi. Şirketin sözcüsü, Intagram’da yaşanan sorundan dolayı özür dileyerek,  “En kısa sürede normale dönmesi için çalışıyoruz” dedi.

180 BİNDEN FAZLA KİŞİ ETKİLENDİ

Bunun gibi aksaklıkların izlendiği Downdetector.com’a göre, etkilenen kişi sayısı 180 binden fazla. Erişim sorunları yaşayan ülkeler ise ABD, Kanada ve İngiltere.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.