Sinan Oğan’dan son dakika dikkat çeken paylaşım: Payız…

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği için kullanılan oyların açıldığı sırada sosyal medya hesabından “‘Payız is coming” yazılı bir paylaşımda bulundu.

Sinan Oğan’dan son dakika dikkat çeken paylaşım: Payız…
Yayınlama: 14.05.2023
3
A+
A-

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği için kullanılan oyların açıldığı sırada sosyal medya hesabından “Payız is coming” yazılı bir paylaşımda bulundu.

Sinan Oğan, geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı seçimindeki rakipleri için kullandığı “Bir tarafta bölücülerin ‘Yürü Kemal’i’ var. Öte tarafta ‘Gel Muharrem’ bulunuyor. Beri taraftakini saymaya gerek bile yok” sözlerine yönelik verdiği yanıtta “Cüceyi payız sayarlar” demişti.

“CÜEYİ PAYIZ SAYARLAR”

“Sevgili Türk Milleti, Türk milliyetçileri ve Atatürkçülerin Adayı Sinan Oğan için Sn. Erdoğan ‘saymaya gerek bile yok’ demiş. Bu bakış açısı aslında bunların bilinç altının tezahürüdür. Bunlara göre Türk milliyetçilerinin oyu ‘zaten çantada kekliktir’ ama Sn. Erdoğan 14 Mayıs’ta çantada ne olduğunu iyi görecektir. Unutma Sn. Erdoğan; ‘Cüceyi payız sayarlar’”

OĞAN: PAYIZ GELİYOR

Oğan, 14 Mayıs seçimlerinde sandıkların açılmasıyla birlikte oy sayısının %5 civarında seyrederken sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım daha yaptı. Oğan, paylaşımında “Payız is coming” (Payız geliyor) ifadelerini kullandı.

KAYNAK: HABER7

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.