Savaş Cebebi kaç kilo, kaç yaşında?

Savaş Cebebi kaç kilo, kaç yaşında?
Yayınlama: 19.09.2023
7
A+
A-


Günlerdir sosyal medyada paylaşımlar üzerinden atışan Kaan Kazgan ve Savaş Cebeci kavga etti. Gündem olan kavganın ardından Savaş Cebebi kaç kilo, kaç yaşında? sorularına yanıt arandı. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Cebeci’nin 120 kilo olduğu biliniyor.

Günlerdir birbirlerine laf atan fitness antrenörü Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan sokakta kavga etti. “70 kilo olan biri beni dövemez” diyen Cebeci, Kazgan’ın düellosuna katıldı ve kavga sonucunda kanlar içinde kaldı. Kazgan, kavganın ardından “Şov bitti, bakın bunlar bazılarının kanları” şeklinde bir açıklama yaptı.

Kazgan, Cebeci’nin sözlerinden sonra açık çağrıda bulunmuş ve istediği yerde istediği şartlarda kavga edeceğini belirtmişti. Tarafların sosyal medyada karşılıklı atışmaların ardından söz konusu düello bugün gerçekleşti.

Çok sayıda kişinin katıldığı düelloda Kazgan ile Cebeci karşı karşıya geldi. Düelonun başladığı anlarda Cebeci’nin “Kırarım kolunu” demesinin ardından ikili arasındaki kavga başladı. Dakikalarca süren kavgada Cebeci tek yumruk bile atamadan kanlar içerisinde kaldı.

Yaşanan kavganın ardından Kaan Kazgan’dan açıklama geldi. Bir video yayınlayan Kazgan “Arkadaşlar şov bitti, bakın bunlar bazılarının kanları” dedi.

Kaan Kazgan Sakarya’da dünyaya gelmiştir. Spora 9 yaşında kick boks ile başlamasının yanı sıra bir süre ara vermesinden sonra 11 yaşında tekrar MMA dövüşcüsü olarak devam etmiştir. Aynı zamanda Demir Spor’da serbest güreş genç takım kaptanlığı da yapmış. 2011 yılından bu yana aktif olarak profesyonel maçlara çıkıyor.

28 yaşında olan Kaan Kazgan, 1.70 m boyunda ve 68 kilogramdır.

Kaan Kazgan’ın doğum tarihi: 03.10.1994

Kaan Kazgan’ın kilosu: 68 kg

Kaan Kazgan’ın boyu: 1.70 m

Uzun yıllardır New York’ta Personal Trainer ve Manuel Terapist olarak çalıştı. Bu alanlarda çalışan kişilere anatomi ve kinesiology konusunda dersler verdi. Cebeci, iyi düzeyde Fransızca ve İngilizce biliyor.

Haberler.com / Sumru Tarhan – Gündem

Dövüş Sporları kavga Gündem Yaşam Spor Haberler