Sakla Beni konusu ne, oyuncuları kimler? Sakla Beni gerçek hayat hikayesi mi? Uyarlama mı, hangi diziden uyarlama?

Sakla Beni konusu ne, oyuncuları kimler? Sakla Beni gerçek hayat hikayesi mi? Uyarlama mı, hangi diziden uyarlama?
Yayınlama: 16.10.2023
33
A+
A-


Star TV’nin yeni dizisi Sakla Beni’nin ilk fragmanı yayınlandı. Tanıtımıyla dikkat çeken dizinin konusu ve oyuncu kadrosu araştırılmaya başlandı. Dizinin oyuncu kadrosunda kimlerin yer aldığı ve hikayesinin gerçek hayata mı dayandığı, yoksa başka bir diziden uyarlanıp uyarlanmadığı soruları izleyiciler tarafından sorgulanıyor. Peki, Sakla Beni konusu ne, oyuncuları kimler? Sakla Beni gerçek hayat hikayesi mi? Uyarlama mı, hangi diziden uyarlama? Detaylar haberimizde…

Sakla Beni dizisinde, iki ailenin fertlerinin hazin ve macera dolu hikayesi anlatılacak. Çocuklukları beraber geçen Naz (Asude Kalebek) ve İncila’nın (Cemre Baysel) kıskançlıkla örülen hikayesine, Mete (Uraz Kaygılaroğlu) ile evlendirilmeye hazırlanan Naz’ın ruh haline, 2 farklı ailenin birbirinden hırslı üyelerine dizide yer verilecek.

Yapımını OGM Pictures’ın, yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği dizinin senaryosunu Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu’nun kaleme aldı.

Sakla Beni dizisinin oyuncu kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kalebek, Tamer Levent, Şenay Gürler, Sevinç Erbulak ce Ceyda Düvenci gibi isimler yer almaktadır.

Dizinin yayın tarihi henüz netleşmemiştir. Sakla Beni yayın tarihi açıklandığında haberimizin içerisinde yer alacaktır.

Dizi Gündem Magazin Kültür Sanat Haberler