REEDER kaç lot verir? REEDER halka arz kişi başında ne kadar, kaç lot düşer?

REEDER kaç lot verir? REEDER halka arz kişi başında ne kadar, kaç lot düşer?
Yayınlama: 15.09.2023
5
A+
A-


REEDER kaç lot verir? Sorusu, Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret’nın halka arzına katılmak isteyen vatandaşlar başta olmak üzere birçok yatırımcı tarafından merak edilmekte ve internet üzerinde araştırılmakta. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret’nın halka arzına onay vermesinin ardından yatırımcılar tarafından detaylar sorgulatılıyor. Peki, REEDER kaç lot verir? REEDER halka arz kişi başında ne kadar, kaç lot düşer?

Reeder halka arzına katılmak isteyen yatırımcılar ilgili pazarlar üzerinden taletp toplama işlemlerine katılabilirler. Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret için son halka arz katılım sayıları göz önünde bulundurulduğunda kişi başı 60 lot ve civarında bir dağıtım gerçekleştirilmesi öngörülmekte. 60 lot talep oluşturmak için 558TL talep girişi yeterli olacaktır. Fakat bu durum katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Bu kapsamda daha fazla lot talebinde bulunmanız garanti olacaktır.

Reeder halka arz katılım endeksi uygunluk durumu onaylı izahname ile birlikte yayınlanacak olan borsa görüşüne göre Reeder Teknoloji katılım endeksine uygun değildir.

Reeder halka arz tarihleri: 13-14-15 Eylül.

Reeder Teknoloji hissesi 9,30 TL’den halka arz olacak.

Halka arz 215.000.000 lot veriyor.

Emir Ceran
Gündem Editörü – emir.ceran@haberler.com Haberler.com – Gündem

Borsa İstanbul Midas Gündem Finans Haberler