Park Jung Min kaç yaşında, nereli? Park Jung Min kimdir, şarkıları neler?

Park Jung Min kaç yaşında, nereli? Park Jung Min kimdir, şarkıları neler?
Yayınlama: 01.09.2023
6
A+
A-

Park Jung Min kimdir? Park Jung Min kaç yaşında? Park Jung Min nereli? Park Jung Min şarkıları neler? Park Jung Min neden gündemde? Park Jung Min’in hayatı merak ediliyor. Park Jung Min hakkında merak edilenleri haberimizde derledik…

Park Jung Min kimdir?

Park Jung Min 3 Nisan 1987’de dünyaya geldi. Güney Koreli şarkıcı, DJ, sunucu ve aktördü. Park Jung Min, 2005 yılında SS501 üyesi olarak hayatımıza girdi. SS501 üyelerinin seçimi için düzenlenen yarışmada grup 2. sırada yer aldı. 2006 yılında Park Jung Min, “Youngstreet”e katılan çeşitli programlarda yer almadan önce kendisini Heo Young Saeng (SS501 üyesi) ve daha sonra Kim Kyu Jong (SS501’in başka bir üyesi) ile tanıştırdı. Grubun alt vokalistlerinden biridir. 2010 yılında herkesin beğenisini kazanan “İnsan Tiyatrosu”ndaki performansıyla adından söz ettirdi. Daha sonra televizyonda özel bir dergi için hazırlanan “Ne Bir Kadın İstikiyor” adlı programa katıldı. Şu anda Dankook Üniversitesi’nde lise öğrencisi olan Kim Hyung Jun ile devam ediyor. (Jung Min’in okuduğu bölüm otel yönetimi bölümüdür) Park Jung Min, 36 yaşındadır.

Park Jung Min, “Grease Musical”da “Danny Park” rolünü kazanmak için çok çalıştı. Yaptığı çalışmalarla, en iyi müzikal yetenek seçildiği ve rolü oynamaya hak kazandığı yarışmada Yesung (Super Junior) ve diğer ciddi rakiplerini geride bırakarak “Altın Bilet Ödülü”nü kazandı.

Jung Min ayrıca “Royal Avenue” çevrimiçi alışveriş merkezinin de sahibidir. Nisan ayında Güney Kore’deki bir kafede küçük bir defileye ev sahipliği yaparak çevrimiçi alışveriş merkezi olarak podyumlarına başladı. Temmuz ayında Çin’de küçük bir mağaza açıldı. Açılışta Park Jung Min, Çin’deki müşterilere bir sürpriz hazırladığını söyledi.

10 Ağustos 2010 tarihinde bağlı olduğu yapım şirketi CNR Medya ile anlaşma imzaladı. Bu şirket Tayvanlı şirket “Comic-Ritz” ile Koreli şirket “ROY MEDIA”nın ortaklığından oluşuyor.

CNR Medya’nın haberine göre, “Park Jung Min, Güney Kore’de kendisine ulaşmak ve Asya’da daha geniş bir kitleye ulaşmak için bizi seçerek anlaşmayı imzaladı. Gelecekte Asya’da sıkı bir şekilde korunacaktır. Ek olarak Jung Min, SS501’in Jung Min’i olarak SS501’in kendi etkinliklerine katılacak. SS501 faaliyetleri onun için gizli ve önemlidir.

Solo kariyerine 18-23 Kasım 2010 tarihleri ​​arasında Japonya’da “Bonds of Boys” müzikaliyle devam etti.

CNR Medya’nın ilk solo albümü Not Alone’un 25 Kasım 2010’da çıkması planlanıyordu. Ancak Kuzey Kore’nin Güney Kore’ye saldırısı albümün çıkışını 20 Ocak 2011’e erteledi. Bu çevre sayesinde “Alone” şarkısı da piyasaya sürüldü. albüme eklendi. CNR Medya, Park Jung Min’in resmi internet sitesinden albüme yeni şarkı eklenmesinin yanı sıra albümün fiyatının da değişeceğini duyurdu. Ayrıca sanatçı, Kore yapımı 16 bölümlük Fondant Garden – Tavyan adlı dizide de başrol oynamıştır. CNR Medya Park Jung Mine söz verdiği ödemeleri yapmayınca karşı dava açtı ve davayı kazandı. Bu bağlamda Park Jung Min, Colourful Records/Victor Entertainment ile bir anlaşma imzaladı ve bu şirketle olan gelişmeler günümüzde de devam ediyor.

Park Jung Min, 2012 yılında Japonca albümüyle Japonya’ya döndü, Romeo karakterini canlandırdı ve albümün eleştirmenlerce beğenilen şarkısı Give me your heart için bir müzik videosu çekti. Bu albümle yeni bir imaj ve konsept benimseyen Park Jung Min, hayranlarını hem şaşırttı hem de tebrik etti. Romeo karakterini kendi yorumunun aksine birçok performansta sessiz kalmasıyla ünlüydü, ancak o karakteri canlandırdı ve birkaç ay boyunca Roma’nın gizemini ve gizemini yakaladı.

Ancak 2012 yılında Kore için geri dönüş albümleri bu kez 14 Kasım’da yayınlandı ve Park Jung Min’i Romeo karakterinden çıkarıp özüne döndüren Beautiful şarkısına bir müzik videosu çekildi. Park Jung Min hayranlarını bir kez daha şaşırttı. Müzik videosunun konsepti oldukça farklıydı ancak hayranlar ona günlük olarak yakışan sanatçıyı beğendi. Yetenekli sanatçıların oldukça neşeli bir şekilde çalışmasıyla birlikte klipte retro bir hava da görülüyor.

Şarkıları

1. Bad Person

2. Beautiful

3. Devil

4. Do You Know

5. Dream Out Loud

6. Everyday Is Christmas

7. Give Me Your Heart

8. Go Go

9. Glamorous Sky

10. Hide And Seek Love

11. Here

12. If You Can’t

Gelinim Mutfakta Melike kimdir? Melike Denktaş kaç yaşında, nereli? Melike Denktaş'ın İnstagram hesabı!

Gelinim Mutfakta Melike kimdir? Melike Denktaş kaç yaşında, nereli? Melike Denktaş’ın İnstagram hesabı!

13. I Want To Protect You

14. Kiss

15. Like Tears Are Falling

16. Lover’s Spirit

17. Missing You

18. Not Alone

19. No Turning Back

20. Only Me

21. One More Night

22. Sin

23. Tonight’s The Night

24. Taste Fever

25. Tender

26. Until The End Of Time

27. Voyage

28. You See It’s Like

29. Your Color

30. I Want To Protect You