Oyunu Kullanan Muharrem İnce: ‘Eski Arkadaşlarım Dahil Hepsine Dava Açacağım’

Seçime 3 gün kala adaylıktan çekilen Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce, oyunu Ankara Yaşamkent Şener Çakmak Anadolu Lisesi’nde kullandı. İnce, ‘Ortada bir kaset yok. Eski arkadaşlarım dahil’ dedi. YSK Başkanı Ahmet Yener, Muharrem İnce’ye …

Oyunu Kullanan Muharrem İnce: ‘Eski Arkadaşlarım Dahil Hepsine Dava Açacağım’
Yayınlama: 14.05.2023
9
A+
A-

Seçime 3 gün kala adaylıktan çekilen Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce, oyunu Ankara Yaşamkent Şener Çakmak Anadolu Lisesi’nde kullandı. İnce, ‘Ortada bir kaset yok. Eski arkadaşlarım dahil’ dedi. YSK Başkanı Ahmet Yener, Muharrem İnce’ye verilen oyların geçerli sayılacağını açıklamıştı. 

‘Ne kaset komplosu? Ortada bir kaset yok’

Oyunu kullanması sonrası açıklamalarda bulunan Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce, ‘Haberleri yanlış yapıyorsunuz. Ortada bir terör örgütü var. Bir porno sitesinden almışlar manzaraları, benim başımı yapıştırmışlar. Ne kaset komplosu? Ortada bir kaset yok. Rica ediyorum haberleri hakikat yapın. Ama bunları ortaya çıkartan FETÖ. Lakin bunu yayanlar var ya, hepsine dava açacağım. Eski arkadaşlarım dahil. Her birine dava açacağım’ dedi.

İnce’ye verilen oylar geçerli sayılacak

‘Bunu memleketim için yapıyorum’ diyen Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce, 11 Mayıs’ta partisinin genel merkezinde yaptığı açıklamada adaylıktan çekildiğini açıklamıştı. YSK Başkanı Ahmet Yener, Muharrem İnce’ye verilen oyların geçerli sayılacağını duyurdu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.