Onur Can Özcan kimdir kaç yaşında öldü? Şarkıcı Onur Can Özcan neden öldü?

Onur Can Özcan kimdir kaç yaşında öldü? Şarkıcı Onur Can Özcan neden öldü?
Yayınlama: 18.09.2023
4
A+
A-

Elon Musk'un dini nedir? Elon Musk yahudi mi? Elon Musk kimdir nasıl zengin oldu?

Elon Musk’un dini nedir? Elon Musk yahudi mi? Elon Musk kimdir nasıl zengin oldu?

Onur Can Özcan kimdir? Onur Can Özcan kaç yaşında öldü? Şarkıcı Onur Can Özcan neden öldü? Onur Can Özcan nerede öldü? Onur Can Özcan ölüm nedeni? Onur Can Özcan’ın hayatı hakkında merak edilenleri sizler için haberimizde araştırdık…

Onur Can Özcan Neden Öldü

Özcan, Şile’den yola çıkan teknenin alabora olup batması sonucu kayboldu. Onur Can Özcan’ın Şile’nin İmrenli bölgesinde beş arkadaşıyla birlikte seyahat ettiği tekne alabora oldu. Onur Can Özcan, gün boyu süren arama kurtarma çalışmasının ardından bir gün sonra cansız bir şekilde serbest bırakıldı. Şile’den kalkan fiber teknenin batması sonucu suda kaybolan müzisyen Onur Can Özcan’ın cesedi bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Özcan’ın gözaltına alınması nedeniyle jandarma, sahil güvenlik ve sahil polisi ekiplerince ara verilen çalışma, sabah saatlerinde yeniden başladı.

Özcan’ın ailesi ve yakınları bölgede beklemeye devam ederken, Sahil Güvenlik botu, Sahil Güvenlik Dalış Zamanı, Sahil Güvenlik helikopteri ile KIYEM-5 ve KIYI’nin ortak arama ve kurtarma çalışmaları sırasında 21 yaşındaki Özcan’ın cesedi bulundu. 

Onur Can Özcan Kimdir?

6 Kasım 1997’de İstanbul’da doğan Özcan, besteci, solist ve söz yazarı olarak tanınıyor. YouTube’daki amatör videolarıyla kısa sürede popülerleşen genç şarkıcı, “Karamda Kalsın”, “Yalnızlık Ezgisi”, “Çilingir”, “Kibrit”, “Gülümse Kadın” ve “Gülümse Kadın” gibi şarkılarıyla geniş kitleler tarafından sevildi. diğerleri “İntihaşk”.

Onurcan Özcan birçok ünlü ismin en iyisi ve söz yazarıydı. Bunu birlikte kuran Ferhat Göçer ve Merve Özbey de sanatçının şarkılarını seslendirdi.

Özcan’ın ölümünden kısa bir süre sonra kaydettiği son şarkısı “Dip” YouTube kanalında yayınlandı. Şarkı kısa sürede 3 milyon 766 bin 710 kişi tarafından dinlendi.