Nazım Akmandil ailesi kimdir? Burcu Esmersoy’un eşi Nazım Akmandil babası annesi kim? Nazım Akmandil mesleği?

Nazım Akmandil ailesi kimdir? Burcu Esmersoy’un eşi Nazım Akmandil babası annesi kim? Nazım Akmandil mesleği?
Yayınlama: 18.09.2023
3
A+
A-

Nazım Akmandil ailesi kimdir? Burcu Esmersoy’un eşi Nazım Akmandil babası kim? Nazım Akmandil  annesi kim? Nazım Akmandil mesleği? Nazım Akmandil’in hayatı merak ediliyor. Sizlere Nazım Akmandil’in hayatı hakkında merak edilenleri araştırdık…

Nazım Akmandil kimdir?

Harika fiziği ve yaptığı paylaşımlarla magazin haberlerinde sıklıkla yer alan Burcu Esmersoy, bu isteğini yerine getirerek Nazım Akmandil ile bir buçuk yıl aşk yaşadı. İtalya’da Nazım Akmandil ile evlendi. Yakın arkadaşlarının katıldığı düğünde Burcu Esmersoy’un gözyaşları ve gelinliği iz bıraktı. Özellikle Burcu Esmersoy’un eşi Nazım Akmandil büyük ilgi gördü. Oyun yazılımı geliştiricisi Nazım Akmandil 30 yaşında. Burcu Esmersoy ile aralarında 16 yaş fark var. Burcu Esmersoy 46 yaşındadır.

Cemil Barlas kaç yaşında aslen nereli? Cemil Barlas kimdir?

Cemil Barlas kaç yaşında aslen nereli? Cemil Barlas kimdir?

Burcu Esmersoy ile evlenen Nazım Akmandil 30 yaşında. Nazım Akmandil’in babası Hüseyin Akmandil, annesi Nesli Akmandil ve kız kardeşi Nur Akmandil’dir. Nazım Akmandil, cep telefonlarındaki oyunlara yönelik yazılımlar üreten bir yazılımcı olarak tanınıyor.

Adı Good Job Games olarak bilinen arkadaşıyla birlikte bir şirket kurduğu söyleniyor. Akmandil’in sahibi olduğu şirket, mobil oyun uygulamalarının önde gelen sağlayıcılarından biri olarak kabul ediliyor.

Nazım Akmandil’in annesi kim?

Nazım Akmandil’in annesi Nesli Akmandil’dir

Nazım Akmandil’in babası kim?

Nazım Akmandil’in babası Hüseyin Akmandil’dir

Nazım Akmandil kaç yaşında?

Nazım Akmandil 30 yaşındadır.