Mustafa Sarıgül, Erzincan’da oy kullandı

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Lideri ve CHP Erzincan milletvekili adayı Mustafa Sarıgül, Cumhuriyet Mahallesinde bulunan Mehmetçik Ortaokuluna giderek oy kullandı. Sarıgül, seçimlerin güzel olmasını dileyerek, Erzincan ve Türkiye için demokrasi kazanmasını umduğunu belirtti. Ayrıyeten, Anneler Günü’nü kutlayan Sarıgül, oyunu bütün annelere vakfettiğini söyledi.

Mustafa Sarıgül, Erzincan’da oy kullandı
Yayınlama: 14.05.2023
5
A+
A-

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Lideri ve CHP Erzincan milletvekili adayı Mustafa Sarıgül oyunu kullandı.

Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Mehmetçik Ortaokuluna gelen Sarıgül, vatandaşlar ve sandık görevlileriyle selamlaştıktan sonra 1071 numaralı sandıkta oy verdi.

Sarıgül, oy kullandıktan sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, seçimlerin güzel olmasını dileyerek, “Siyasiler söyleyeceğini söyledi artık sandık ve Erzincan konuşacak. İnşallah Erzincan’ımıza ülkemize iyi ve uğurlu olur, demokrasi kazanır. Seçimin kazananı kaybedeni olmaz, her vakit cennet vatanım ve Türkiye’m kazansın. 1071 numaralı sandıktayım, Malazgirtlerden Kocatepe’deyim. Bu sandık da benim için son derece manalı. Atalarımızın, dedelerimizin ve edatlarımızın sandığı. İnşallah Erzincan kazansın, Türkiye kazansın güzel ve uğurlu olsun.” diye konuştu.

Anneler Günü’nü kutlayan Sarıgül, ” ‘Ağlarsa anam ağlar, gerisi palavra ağlar’, bu oyumu bütün annelere vakfediyorum.” sözünü kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.