Mühendis zamlı maaş ne kadar 2023? Mühendis maaşları ne kadar, kaç TL oldu? En düşük Mühendis maaşı ne kadar?

Mühendis zamlı maaş ne kadar 2023? Mühendis maaşları ne kadar, kaç TL oldu? En düşük Mühendis maaşı ne kadar?
Yayınlama: 05.07.2023
8
A+
A-


Mühendis zamlı maaş ne kadar 2023? Mühendis maaşları ne kadar, kaç TL oldu? En düşük Mühendis maaşı ne kadar? araştırılıyor. Mühendis zamlı maaş ne kadar 2023? Mühendis maaşları ne kadar, kaç TL oldu? En düşük Mühendis maaşı ne kadar? merak ediliyor. TÜİK’in haziran ayı enflasyon rakamlarını açıklaması ile birlikte 6 aylık enflasyon farkı da ortaya çıkmış oldu. Mühendis zamlı maaş ne kadar 2023? Mühendis maaşları ne kadar, kaç TL oldu? En düşük Mühendis maaşı ne kadar? gündeme geliyor. Mühendis zamlı maaş ne kadar 2023? Mühendis maaşları ne kadar, kaç TL oldu? En düşük Mühendis maaşı ne kadar? Detaylar haberimizdedir…

İlk 6 aylık enflasyon verisinin belirlenmesiyle memur ve emekliye yapılacak zam oranı da netleşmiş oldu. Buna göre açıklanacak olan refah payı hariç; memur ve memur emeklileri sözleşme zammı ve enflasyon farkıyla yüzde 17.77 zam almaya hak kazandı. İşte memurların alacağı en düşük zam oranları.

Eski Mühendis maaşı 21.067 TL iken yeni Mühendis maaşı 24.810 TL olması bekleniyor. Buna göre, Mühendis zam farkı 3.744 olarak ortaya çıkıyor.

TÜİK’in haziran ayı enflasyon rakamlarını açıklaması ile birlikte Mühendis maaşı 24.810 TL olması bekleniyor.

Son verilere göre Temmuz-Aralık döneminde zamlı maaşlar ise merak ediliyor. En düşük Mühendis maaşı 24.810 TL olması bekleniyor.

Haberler.com / Sena Demiröz – Gündem

Zam Gündem Ekonomi Haberler

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.