Muharrem İnce: Kılıçdaroğlu yanlış yaptı

Cumhurbaşkanı adayı ve Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce, 6’lı masa konusunda Kılıçdaroğlu’nun yanlış yaptığını tabir etti.

Muharrem İnce: Kılıçdaroğlu yanlış yaptı
Yayınlama: 03.05.2023
9
A+
A-

Seçim çalışmaları kapsamında Kocaeli’ye giden Cumhurbaşkanı adayı ve Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce, Karamürsel ve Gölcük ilçelerinde halkı selamlayıp, vatandaşla fotoğraf çektirdi.

Başiskele’de bir mahallî internet televizyonu programına katıldıktan sonra otobüsle İzmit’e gelen İnce, Fevziye Camii önünde araçtan inerek kendisini karşılayan kümeyle İzmit Kent Meydanı’na yürüdü.

İnce, burada yaptığı konuşmada, siyasette bir birinci yaşandığını, gençlerin seçim meydanlarına el koyduğunu söyledi.

Bir külüstür otobüs ve telefonla iktidarı da muhalefeti de göndereceğini söz eden İnce, “Burada taşıma yok zira taşımaya para yok. Burada bir tane belediye çalışanı yok zira Memleket Partisi’nin belediyesi yok.” diye konuştu.

Kendisini dinleyen gençlerden telefonlarından canlı yayın açmalarını isteyen İnce, “Biz bu ülkede yaşama sevincini temsil ediyoruz. Huzur istiyoruz. Gençler geleceğine teminat istiyor.” biçiminde konuştu.

ANKETÇİLERE PARAYI BASTIN MI İSTEDİĞİN ÖLÇÜSÜ YAZIYORLAR

“Ne kadar terör örgütü varsa Muharrem İnce’yle ilgili montaj kasetler yapıyor, montaj dekontlar yayınlıyorlar. Alıyorlar bir dekontu, ‘Muharrem İnce’ yazıyorlar, 10 milyon lira rüşvet göndermişler. Rüşvet bankadan mı gönderilir? Pazar günü mü gönderilir? Bu FETÖ’cüler sahtekar olduğu için bunları yayınlıyorlar lakin benim sevgili eski arkadaşlarım da bunları yayıyor. Ayıp, bak birbirimize lazım olacağız. Bu seçim 2 turlu.”

KILIÇDAROĞLU YANLIŞ YAPTI

Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanlış yaptığını söyleyen İnce, “Davutoğlu, Babacan, Temel Karamollaoğlu, bunların hepsinin oyunu toplasan 1 puan yapmaz. Yapılacak iş bir taneydi. Cumhuriyet Halk Partisi, ÂLÂ Parti, Memleket Partisi; cumhuriyetçiler, Atatürkçüler ittifak kuracaktık. Doğrusu buydu lakin yapmadılar. Artık Erdoğan’ın eskileriyle memleketi kurtaracak.” sözünü kullandı.

Muharrem İnce, partisinin sandıklarda patlama yaşayacağını belirterek, şunları kaydetti:

“Bu anketçilere bakmayın. Anketçilere parayı bastın mı istediğin ölçüsü yazıyorlar. Biri bana geçen telefon açıyor, ‘noterden senet veririm yüzde 10’sun’ diyor. Bir anketini görüyorum 4 yazıyor. 3 yazan da var, 16 yazan da. Hiçbirine inanmıyorum. Bu gençlerle sandıkları patlatacağız biz.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.