Muhalif Jahrein’den mide bulandıran skandal! Gencin annesine AK Partili diye küfür etti…

Muhalefete yakınlığıyla bilinen Twitch’te yayın yapan Jahrein mahlaslı Ahmet Sonuç yeni bir skandala imza attı. Sonuç, yayınına bağlanan 22 yaşındaki bir gencin annesine sadece AK Partili olduğu için küfür etti.

Muhalif Jahrein’den mide bulandıran skandal! Gencin annesine AK Partili diye küfür etti…
Yayınlama: 21.05.2023
7
A+
A-

14 Mayıs seçimlerinin sonuçlanmasının akabinde çılgına dönen muhalif kitle, vatandaşlara ağza alınmayacak sözlerle saldırmaya devam ediyor.

7’li koalisyonun cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na dayanağını açıklayan ve gençlere de davette bulunan ‘Jahrein’ lakaplı yayıncı Ahmet Sonuç, yaptığı Twitch yayında bir gencin annesine iğrenç hakaretlerde bulundu.

ANNESİ AK PARTİLİ DİYE KÜFÜR ETTİLER

Twitch yayınında sesli irtibatlar alan Jahrein lakaplı Ahmet Sonuç, yayınına bağlanan bir gence “Anan neden AKP’li neden Tayipçi” diye sordu. Yayına bağlanan genç ise “Bizim aile muhafazakar bir aile. Annem ataerkil toplum olduğu için hor gürülmüş” dedi. Jahrein ise “AKP de bunumu düzeltmiş o denli mi?” diye sorup bağlantı kurdukları 22 yaşındaki gencin annesine küfür etti.

REZİLLİĞİ BAŞKA SAVUNMASI FARKLI SKANDAL

Gelen yansılar üzerine toplumsal medya hesabından açıklamada bulunan Jahrein mahlası Ahmet Sonuç skandal bir açıklamada bulundu. Kanala kendisine küfür edilecek gençlerin geldiğini ve onları evvelden bilgilendirdiklerini ileri süren Jahrein, bir gencin annesine AK Parti’ye oy veriyor diye küfretmesini bu halde olağanlaştırmaya çalıştı.

Küfür ve ahlaksızlığı hayatının normali haline getiren Jahrein’in bu hali reaksiyon çekti. Vatandaşlar, ahlak mahrumu imajlara ait savcıları soruşturma açmaya çağırdı.

TWİTTER’DAN HAKARETLER YAĞDIRMIŞTI

Geçtğimiz günlerde Jahrein’in Twitter’daki bir sohbet odasında kullandığı skandal kelamlar de büyük reaksiyon çekmişti.

EŞİNE VE ÇOCUĞUNA SÖVDÜLER

Sohbet odasında ‘Osman’ isimli bir vatandaşın müslümanlığı ile alenen dalga geçilip, çocuğu ve eşine kadar uzanan alçakça konuşmalar yapılırken yakışıksız sözler kelam konusu muhalefet anlayışının kirli yüzünü bir kere daha gösterdi.

“ARKADA KIZ ÇOCUĞU GÖMÜYORLAR”

Sohbet odasında ‘Osman’ isimli vatandaş berbat sözlere reaksiyon gösterirken mikrofona küçük bir bebeğin ağlama sesi de yansıdı. Faşizan küme, “Arkada kız çocuğu gömüyorlar, her şey olabilir.” gibi ahlaksız tabirler kullandı.

KILIÇDAROĞLU JAHREIN’I ARAMIŞTI

Kemal Kılıçdaroğlu ‘oy’ uğruna 14 Mayıs’ta yaşadığı hezimetin çabucak akabinde ‘Jahrein’ lakaplı toplumsal medya fenomeni Ahmet Sonuç’u telefonla aramıştı.

Jahrein o görüşmeyle ilgili, “Az evvel Kılıçdaroğlu aradı. “Eleştirilerinizi dikkate alıyoruz ve yazdıklarınızı okuyoruz. Emin olun elimizden geleni yapıyoruz Ahmet Bey” dedi. Kısa bir görüşme oldu. 2. çeşide hazırlandıklarını umutlarının gram eksik olmadığını belirtti. Bana aktarmak düşer sevgili takipçi” ifadelerini kullanmıştı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.