Muğla’da Seçmenler Oy Kullanmanın Yanı Sıra Denize Akın Etti

Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde oyunu Muğla’nın Bodrum ilçesinde kullanan vatandaşlar sıcak havayı fırsat bilip denize girip güneşlendi. Turizmin gözbebeği Bodrum’da 150 bin 651 seçmen oy kullanmak için okullara ve oy kullanılacak olan mekanlara akın etti. Öğlen saatlerinde oy kullanan vatandaşlar daha sonra denize girerek serinledi.

Muğla’da Seçmenler Oy Kullanmanın Yanı Sıra Denize Akın Etti
Yayınlama: 14.05.2023
7
A+
A-

Oyunu kullananlar sıcak havayı fırsat bilip denize akın etti

MUĞLA – Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde oyunu Muğla’nın Bodrum ilçesinde kullanan vatandaşlar sıcak havayı fırsat bilip denize girip güneşlendi.

Turizmin gözbebeği Bodrum’da 150 bin 651 seçmen oy kullanmak için okullara ve oy kullanılacak olan mekanlara akın etti. Öğlen saatlerinde oy kullanan vatandaşlar daha sonra denize girerek serinledi. Deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkaran vatandaşlar seçim heyecanını denize girerek giderdi. Özellikle halk plajları doldu taştı. Bazı vatandaşlar güneşlenmeyi tercih ederken bazı vatandaşlar ise denize girip serinledi. Kumbahçe, Paşatarlası, Gümbet ve Bitez sahilleri vatandaşlarla doldu taştı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.