Mine Gümüşkaya kimdir? İsrail ordusuna mı katıldı?

Mine Gümüşkaya kimdir? İsrail ordusuna mı katıldı?
Yayınlama: 17.10.2023
88
A+
A-


Gazze Şeridi’ne yönelik saldırılar devam ederken, Mine Gümüşkaya İsrail ordusuna katıldığını sosyal medya hesabından paylaştı. Mine Gümüşkaya kimdir ve İsrail ordusuna mı katıldı sorularına yanıt aranıyor. Mine Gümüşkaya kimdir? İsrail ordusuna mı katıldı? Detaylar haberimizdedir…

MİNE GÜMÜŞKAYA KİMDİR?

İsrail Savunma Kuvvetleri üniforması ve üstündeki silahlarla poz veren Mine Gümüşkaya, ‘bu fotoğrafı ‘Aldığım karar üzerine gönüllü olarak İsrail Savunma Kuvvetleri’ne katılma kararı aldım, bir süre buralarda olmayacağım, eminim zafer bizim olacaktır’ notuyla paylaştı.

Gümüşkaya’nın paylaştığı başka bir fotoğraf karesinde ise üzerinde İbranice yazıların bulunduğu bir bomba yer alıyor. Kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan konuyla ilgili çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, “Bu kadın Türk halkını temsil etmiyor” şeklinde yorumlar yaptı.

MİNE GÜMÜŞKAYA İSRAİL ORDUSUNA MI KATILDI?

Mine Gümüşkaya adlı Türk vatandaşı, İsrail ordusunun abluka altındaki Gazze Şeridi’ne yönelik operasyonlarına katılmak için bölgeye gideceğini ifade etti. Konuyla ilgili bir de açıklamada bulunan Gümüşkaya, “Aldığım karar üzerine gönüllü olarak İsrail Savunma Kuvvetleri’ne katılma kararı aldım, bir süre buralarda olmayacağım, eminim zafer bizim olacaktır’ dedi.

Sosyal Medya Filistin İsrail Sosyal Medya Gündem Güncel Haberler