Mauro Icardi’ye çılgın teklif! Galatasaray’ın planları suya düştü

Astronomik teklifleri ile dünya futbolunda istikrarları değiştiren Suudi Arabistan, Galatasaray’ın şampiyonluğunda büyük rol oynayan Mauro Icardi için de masaya oturdu. Bonservis, yıllık fiyat ve bonuslarla 100 milyon Euro’yu bulan teklif karşısında Sarı-kırmızılıların yıldız golcü ile devam etme bahtı zora girdi.

Mauro Icardi’ye çılgın teklif! Galatasaray’ın planları suya düştü
Yayınlama: 16.06.2023
50
A+
A-


Astronomik teklifleri ile dünya futbolunda istikrarları değiştiren Suudi Arabistan, Galatasaray’ın şampiyonluğunda büyük rol oynayan Mauro Icardi için de masaya oturdu. Hürriyet’in geçtiğimiz hafta duyurduğu ve ‘takımda kalma ihtimali yüzde 20’ dediği Arjantinli yıldız için Suudi Arabistan’dan bir ekip, çılgın bir sayıyla ortaya çıktı. Bu dönem Galatasaray forması ile yıldızlaşan Mauro Icardi için bir Arap kulübünün tam 100 milyon Euro’luk teklif yaptığı öğrenildi.

PSG İLE BONSERVİSTE ANLAŞTILAR BİLE

PSG ile el sıkışan bir Arap kulübünün Icardi’ye yıllık 25 milyon Euro’dan 3 yıllık kontrat önerdiği tabir edildi. Fransız devine yapılan bonservis teklifi ve bonuslarla birlikte Mauro Icardi transferi için önerilen toplam sayının 100 milyon Euro olduğu belirtildi. PSG ile anlaşan Suudiler, Icardi ve Wanda Nara’nın kararını beklerken yaşanan bu gelişmeler sarı kırmızılıların planlarını bozdu. Nedeni ise Galatasaray Kulübünün Icardi için sponsorlarının takviyesi ile ayırdığı yıllık garanti fiyatın ise 7.5 milyon Euro olması.

YÖNETİME ROMELU LUKAKU ÖNERİLDİ

Galatasaray, kulübün ekonomik gerçekleri çerçevesinde kurallarını zorlayıp ülkemizdeki en yüksek garanti fiyatı masaya sunarken artık Icardi ve menajerlerinin tutumu bekleniyor. Fakat işin zora girmesi nedeniyle yeni bir yıldız golcü için de arayışlar başladı. Kulübe önerilen isimlerden biri ise Romelu Lukaku. Fakat sarı kırmızılıların Belçikalı golcüye geçirdiği ağır sakatlık, aldığı kilolar, hem koşulları hem de performansı göz önüne alındığında sıcak bakmayarak rastgele bir somut adım atmadığı belirtildi.

ERDEN TİMUR: ELEMEYE KADAR BİR GOLCÜ GELECEK

Galatasaray Futbol AŞ Başkanvekili Erden Timur, gidenlere bağlı olarak 5-6 isim almak istediklerini söyledi. Ajans 1905’e konuşan Timur, “Geçen dönem Avrupa’da olamayan kadroya istediğimiz transferleri yapamadık. Bu yüzden birinci yılın stratejisi farklıydı. Bu yılınki farklı olacak” dedi.

Erden Timur transfer çalışmaları ile ilgili şu bilgileri verdi:

Icardi’nin durumu bilinmeyen. Muhammed de satıldı. Şampiyonlar Ligi elemelerine kadar kesinlikle bir forvet alacağız. Talisca şimdi gelmedi gündeme. Hiç alakamız olmayan birçok oyuncu yazılıyor basında. Tsimikas, Di Maria, Becao, Dzeko, Lukaku, Wendell, Hernandez, Dybala ile hiçbir formda ilgilenmedik.

Okan Buruk espri yaptı Tielemans için. Listemizde de yoktu. Menajeri aradı. 300 bin kişi yorum yapmış toplumsal medyada. Bize öbür bir oyuncu önerdi.

Her bir konum için 5-6 ana oyuncuyu takip ediyoruz. Gayemiz tekrar Avrupa şampiyonu olmak. 3-4 sene içinde bunu yapabilmek için uğraşıyoruz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.