Masterchef’te Kerem mi, Esra mı elendi? 15 Ekim Masterchef elenen kim oldu?

Masterchef’te Kerem mi, Esra mı elendi? 15 Ekim Masterchef elenen kim oldu?
Yayınlama: 16.10.2023
25
A+
A-


Masterchef Kerem mi, Esra mı elendi gündeme geliyor. Masterchef yarışması seyirciler tarafından yoğun ilgiyle izleniyor. 15 Ekim 2023 Masterchef elenen isim kim oldu ve Masterchef son bölüm kim elendi merak ediliyor. Masterchef’te kim elendi? Masterchef elenen kim oldu? Masterchef All Star eleme adayı kim? sorularına yanıt aranıyor. Masterchef’te kim elendi? Masterchef Kerem mi, Esra mı elendi? 15 Ekim 2023 Masterchef elenen kim oldu? Detaylar haberimizdedir…

Masterchef yarışması izleyiciler tarafından merakla izleniyor. Bu akşam yayınlanacak olan eleme gecesinde Tahsin, Tolga, Metin, Sergen, Kerem, Esra ve Kıvanç eleme potasına girdi. Bu hafta elenen isim Kerem oldu.

Masterchef All Star yarışmasında Tahsin, Tolga, Metin, Sergen, Kerem, Esra ve Kıvanç aday oldu. Masterchef jüri üyeleri, kıyasıya mücadele eden yarışmacılardan ördek göğsü ve firik buğdayı ile yemek yapmalarını istediler. Bu hafta vedan eden isim Kerem oldu.

Masterchef yarışmasında bu hafta Tahsin, Tolga, Metin, Sergen, Kerem, Esra ve Kıvanç eleme adayı oldu.

Masterchef'te Kerem mi, Esra mı elendi? 15 Ekim Masterchef elenen kim oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye’de her bölüm nefes kesiyor! TV8’in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

MasterChef Tv8 Gündem Magazin Haberler