Masterchef dün akşam kim kazandı, kim elendi? Masterchef 14 Eylül kazananı kim, yeni takımlar oluştu mu?

Masterchef dün akşam kim kazandı, kim elendi? Masterchef 14 Eylül kazananı kim, yeni takımlar oluştu mu?
Yayınlama: 15.09.2023
6
A+
A-


Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak? Peki, Masterchef dün akşam kim kazandı, kim elendi? 14 Eylül kazananı kim, yeni takımlar oluştu mu? İşte detaylar…

MasterChef yarışması tüm heyecanıyla devam ediyor ve bu hafta eleme adayları belirlenecek. Ancak önce yarışmacılar ödül oyununda kıyasıya mücadele etti. Yarışmacılar ödül oyununda deniz ürünleri ile yaratıcı tabaklar hazırladılar ve şeflerin değerlendirmesi sonucunda en başarılı tabakları yarattılar. Hasan, Sergen, Tolga, Dilara ve Esra’nın tabakları öne çıktı. Ardından Dilara ve Sergen finalde karşı karşıya geldi ve ödülü kazanan isim Dilara oldu. Bu sonuçlarla birlikte haftanın eleme adayları da belirlenmiş oldu.

Bugün Masterchef 88. bölümünde ödül oyunu oyunu oynanacak. Birbirinden farklı balık türleri ile en güzel tarifle yapılmaya çalışılacak.

MasterChef ödül oyununu Dilara kazandı.

Serhıldan Hülakü

MasterChef 3. Sayfa Gündem Yaşam Güncel Haberler