Marmaray’da İntihar Girişimi: Marmaray Seferleri Devam Ediyor mu?

15 Mayıs Pazartesi haftanın ilk gününde Yenikapı Marmaray İstasyonu’nda yaşanan olay gündeme geldi. Öğleden sonra saat 15:00 civarlarında Yenikapı Marmaray durağında kendini raylara bırakan bir vatandaş, seyir halindeki trenin kendine çarpması ile …

Marmaray’da İntihar Girişimi: Marmaray Seferleri Devam Ediyor mu?
Yayınlama: 15.05.2023
12
A+
A-

15 Mayıs Pazartesi haftanın ilk gününde Yenikapı Marmaray İstasyonu’nda yaşanan olay gündeme geldi. Öğleden sonra saat 15:00 civarlarında Yenikapı Marmaray durağında kendini raylara bırakan bir vatandaş, seyir halindeki trenin kendine çarpması ile ağır yaralandı. Bu durum üstüne Marmaray resmi Twitter hesabı üzerinden seferlere ilişkin duyuruda bulunuldu.

15 Mayıs Pazartesi bugün saat 15:00 sularında bir vatandaşın, bilinmeyen bir sebepten dolayı kendisini Marmaray raylarına attığı açıklandı.

Yenikapı durağında yaşanan olayda seyir halindeki trenin çarptığı vatandaş ağır yaralandı. Vatandaşların ihbarda bulunmasının ardından polis ve sağlık ekipleri olay yerine geldi. Sağlık ekipleri tarafından ilk müdahale yapılsa da, raylara atlayan şahıs olay yerinde hayatını kaybetti. Cenaze, otopsi işlemleri yapılması için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Marmaray resmi Twitter hesabı üzerinden tren seferlerinin durumu hakkında açıklamada bulundu.

İntihar girişiminde bulunan şahsın kimliğinin henüz belirsiz olduğu da kayda geçen bilgiler arasında.

Olaydan 2 saat sonra seferlerin normale döndüğü bildirildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.