Manisa BŞB’den fevkalade seri

Türkiye Sigorta Basketbol Muhteşem Ligi’ndeki birinci yılında aylarda düşme çizgisinde yer aldıktan sonra antrenörlük misyonuna Hakan Demir’in gelmesiyle çıkışa geçen Manisa Büyükşehir Belediyespor, meskeninde üst üste 5’inci galibiyetini dönemin flaş grubu Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket’i 90-75…

Manisa BŞB’den fevkalade seri
Yayınlama: 26.03.2023
12
A+
A-

Türkiye Sigorta Basketbol Muhteşem Ligi’ndeki birinci yılında aylarda düşme sınırında yer aldıktan sonra antrenörlük misyonuna Hakan Demir’in gelmesiyle çıkışa geçen Manisa Büyükşehir Belediyespor, meskeninde üst üste 5’inci galibiyetini dönemin flaş grubu Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket’i 90-75 yenerek aldı. Demir idaresinde son 8 maçı 6 galibiyetle geçen Manisa takımı, 22 haftada 9 galibiyete ulaşıp alt sıralardan uygunca uzaklaştı.

Takımın düzgün performansına karşın ligin şimdi bitmediğini söyleyen Hakan Demir, “Denizli bu dönemin sürpriz kadrosu. Yeterli oynuyorlar, düzgün takımları var. Onlar da sonuna kadar direndiler. Tahminen fark 15 sayıyla bitti lakin son 2 dakikada koptu. Değişik takımlarla alanda yer aldık ancak bütün oyunculardan katkı aldık. Herkes elinden gelenin en düzgününü yapmaya çalışıyor. Grubumu tebrik ediyorum. Hem düzgün çalışıyorlar hem de maça konsantre oluyorlar. Düştükleri yerde de biz onlara yardımcı oluyoruz. Hak ederek kazandık. Daha hiçbir şey bitmedi. Çabaya devam, daha çok vakit var. Elimizden gelenin en uygununu yaparak ligi en yeterli yerde bitirmeye çalışacağız” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.