Köşe yazarının oğlu cesedi parçalanmış halde bulundu

Köşe yazarının oğlu cesedi parçalanmış halde bulundu
Yayınlama: 12.07.2023
12
A+
A-

İstanbul Bayrampaşa’daki dondurucu içerisinde bulunan parçalanmış erkek cesedinin Milli Gazete Yazarı Mustafa Kasadar’ın 19 yaşındaki oğlu Muhammed Nuh Kasadar’a ait olduğu belirlendi.

19 yaşındaki Mustafa Nur Kasadar önceki gün İstanbul Bayrampaşa’da ortadan kayboldu.

Milli Gazete yazarlarından Mustafa Kasadar’ın oğlu olduğu öğrenilen gencin bulunması için çalışma başlatıldı.

Gasp Büro Amirliği ekipleri kayıp gencin fidye için kaçırılmış olabileceği iddiası üzerine kapsamlı bir araştırma yaptı.

Kayıp gencin en son görüştüğü kişiler belirlendi ve Muhammed Nuh Kasadar’ın en son Eski Edirne Asfaltı üzerinde bulunan 4 katlı bir binada görüldüğü bilgisine ulaşıldı.

CESEDİ PARÇALANMIŞ HALDE BULUNDU

Gerçekleştirilen aramada binanın 3’üncü katında derin dondurucu içerisinde parçalara ayrılmış bir erkek cesedi bulundu.

Bunun üzerine Olay Yeri İnceleme ekiplerine haber verildi. Gasp Masası ve Cinayet Büro Amirliği ekipleri de çalışma başlattı. Araştırmalarda bir şüpheli belirlendi. Şüphelinin Hakan Ö. (28) olduğu anlaşıldı. Yakalanan şüpheli Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldüğü öğrenildi.

KATİL, ESKİ ÇALIŞAN ÇIKTI

Şüphelinin, Mustafa Kasadar’ın eski çalışanı olduğu, genci boğarak öldürdüğü ortaya çıktı.

Şüphelinin ilk ifadesinde “Benim evimde birlikte nargile içtik. Babanın bana borcu vardı dedim, tartıştık. Kavga ettik” dediği öğrenildi.

MİLLİ GAZETE AÇIKLAMA YAPTI

Millî Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, genç Muhammed’in fidyeciler tarafından kaçırıldığını ve öldürüldüğü söyledi.

Kurdaş yaptığı paylaşımda, “Mustafa Kasadar Hocamızın oğlu Muhammed Nuh, elim bir cinayet sonucu Hakka kavuştu. Pazartesi 15.00’te kaçırılan Muhammed Nuh 19 yaşındaydı. Bugün 05.30’da fidye sürecinde yakalanan katil cinayeti itiraf etti. Bu büyük imtihanda Allah cc, Kasadar ailesine sabırlar versin. ” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.