Köfteci Yusuf Kimdir Kaç Yaşında? Köfteci Yusuf Serveti Ne Kadar?

Köfteci Yusuf Kimdir Kaç Yaşında? Köfteci Yusuf Serveti Ne Kadar?
Yayınlama: 15.09.2023
6
A+
A-

Nefise Karatay kaç yaşında kimdir? Nefise Karatay aslen nereli?

Nefise Karatay kaç yaşında kimdir? Nefise Karatay aslen nereli?

Köfteci Yusuf kimdir? Köfteci Yusuf kaç yaşında? Köfteci Yusuf nereli? Köfteci Yusuf serveti ne kadar? Köfteci Yusuf’un serveti merak ediliyor. Sizlere Köfteci Yusuf hakkında merak edilenleri haberimizde derledik…

Köfteci Yusuf Kimdir?

Köfteci Yusuf’un sahibi Yusuf Akkaş, Bursa’nın Kızılhisar Köyü’nde doğdu. İlk iş hayatı köy kantininde başladı. Yusuf Akkaş ilk firmasını 1996 yılında İznik’te açtı. Hazırladığı köftelerin tadı yayılmaya başladıkça Yusuf Akkaş’ın müşteri sayısı da arttı. Kitap, restoranda 600 adet bulunan Yusuf Akkaş tarafından iki yıl önce 1998 yılında satın alındı. Bölünmüş saniye arttı. Çevre illerde ortamlar kuruldu. Mağazanın Türkiye’de birçok mağazası var.

Köfteci Yusuf Hakkındaki bilgiler

Köfteci Yusuf A.Ş. gıda ve restoran sektöründe faaliyet göstermektedir. 1996 yılında İznik’te kuruldu. 24 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Köfteci Yusuf, Bursa’da 33, İstanbul’da 53, Ankara’da 11, İzmir’de 16, Balıkesir’de 7 ve Samsun’da 7 fabrikasıyla Türkiye’nin Avrupa standartlarına göre en büyük köfte fabrikası unvanını taşıyor. Aydın. sahip olmak. Antalya’da 4’ü, Afyonkarahisar, Denizli, Konya, Yalova, Kocaeli ve Muğla’da 3’ü, Bilecik, Eskişehir, Kırklareli, Ordu, Kırıkkale, Manisa, Sakarya ve Tekirdağ’da 2’si, Isparta, Çanakkale, Kütahya, Çankırı, Amasya’da 2’si. Burdur, Düzce, Edirne, Aksaray, Nevşehir ve Kırşehir’de 1’er olmak üzere toplam 181 noktada hizmet veriyor.

Bursa Yenişehir et entegre fabrikamızda uygun fiyatlı kasapımız zengin kasaplık ve et kesim ürünleriyle sizleri bekliyor.

Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet gazetesinin Kelebek ekinde yer alan “Türkiye’nin En İyi 10 Sokak Restoranı” listesinde birinci sırada yer alarak Türkiye’nin en güvenilir restoran markası oldu.

Köfteci Yusuf Sahibi kim?

Köfteci Yusuf, 1996 yılında Yusuf Akkaş tarafından İznik’te kurulmuş bir gıda ve restoran sanayi şirketidir. Türkiye’nin Avrupa standartlarına göre en büyük köfte fabrikasına sahip olan şirket, 259 lokasyonda dağıtım hizmeti veriyor. Köfteci Yusuf, Türkiye genelinde sadece köftesiyle değil, çeşitli soslu et ürünleri, kahvaltı alternatifleri, çiğ yemekleri, servisi ve mükemmel kalitesiyle de tanınıyor.

Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde 2015 yılında yapılan “Türkiye’nin En İyi 10 Sokak Restoranı” araştırmasında Köfteci Yusuf markası ve restoranları birinci sırada yer alarak Türkiye’nin en güvenilir restoran markası oldu. Köfteci Yusuf’un kurucusu Yusuf Akkaş, köfte yapma sanatını babasından öğrenip küçük bir tezgâhta ticaret hayatına başladı.Akkaş, başarı öyküsünü şöyle anlatıyor: “Köfte yapmak bir sanattır. “Bu sanatı en iyi şekilde uyguluyoruz” diyor.

Türkiye’nin en büyük köfte fabrikası olun. Köfteci Yusuf’un Bursa’da 44, İstanbul’da 66, Ankara’da 18, İzmir’de 26, Balıkesir’de 12, Samsun’da 7, Antalya’da 9 ve Kocaeli’de 9 lokasyonu bulunuyor. Muğla, Konya, Aydın, Sakarya ve Eskişehir’de 6, 5, Afyonkarahisar ve Kayseri’de 4, Yalova, Denizli’de 3, Nevşehir, Uşak, Bilecik, Ordu, Kırıkkale, Manisa, Isparta, Tekirdağ, Düzce’de 3. Çankırı’da 2, Çanakkale, Çorum, Kütahya, Amasya, Burdur, Edirne, Zonguldak, Aksaray, Kırklareli, Kırşehir ve Yozgat’ta 1’er olmak üzere toplam 259 noktada hizmet veriyor.

Köfteci Yusuf’un Serveti Ne Kadar?

Yusuf Akkaş, Bursa’nın Kızılhisar Köyü’nde doğdu. Küçük yaşlardan itibaren ticarete meraklı olan Akkaş, köy kahvesinde tedavi gördü. Köfte yapma sanatını babasından öğrenen Akkaş, ilk mağazasını 1996 yılında İznik’te açtı. Köftelerinin lezzetiyle kısa sürede büyüyen Akkaş, 1998 yılında 600 kişilik restoran işletmeciliğine başladı. Daha sonra çevre illerde şubeler açarak büyüyen Akkaş, şu anda Türkiye geneline yayılan Köfteci Yusuf markasının kurucusu oldu.

Türkiye’nin Avrupa standartlarına uygun en büyük köfte fabrikası tarafından kurulan Akkaş, Türkiye genelinde sadece köftesiyle değil, çeşitli soslu et ürünleri, kahvaltı seçenekleri, çiğ et servisi ve mükemmel kalitesiyle de tanınıyor.

Köfteci Yusuf’un net değeri bilinmiyor. Ancak Yusuf Akkaş’ın net değeriyle ilgili bazı tahminler var. Medyada yer alan bazı haberlere göre Köfteci Yusuf’un net serveti 100 milyon dolar civarında. Ayrıca Köfteci Yusuf’un piyasa değeri olan 30 milyon TL’yi de Yusuf Akkaş’ın varlıkları arasında sayabiliriz.