Kılıçdaroğlu, sunucunun “Halkımız Erdoğan’a oy verirse…” sorusunu yarıda kesti: Vermez, neden versin?

Millet İttifakı’nın 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı canlı yayında gündeme ait değerlendirmelerde bulundu. Sunucunun “Olur da halkımız Erdoğan’a oy verirse…?” sözleriyle sormaya başladığı soruya Kılıçdaroğlu ortaya girerek “Vermez, vermez. Kuru soğana muhtaç hale geldi. Neden versin? Huzur istiyor vatandaş kendi ülkesinde, pazara çıkamaz hale geldi” karşılığını verdi.

Kılıçdaroğlu, sunucunun “Halkımız Erdoğan’a oy verirse…” sorusunu yarıda kesti: Vermez, neden versin?
Yayınlama: 11.05.2023
19
A+
A-

Seçime 2 gün kala Halk TV’de İsmail Küçükkaya’nın sunduğu “Yeni Bir Sabah” programına konuk olan Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu gündeme ait değerlendirmelerde bulundu.

“VATANDAŞLAR KURU SOĞANA MUHTAÇ HALE GELDİ”

Sunucunun “Aklıma geldi. Olur da halkımız 14 Mayıs gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy verirse…” kelamlarıyla yöneltmeye başladığı soruyu yarıda keserek “Vermez, vermez” karşılığını veren Kılıçdaroğlu kelamlarına “Kuru soğana muhtaç hale geldi. Neden versin? Huzur istiyor vatandaş kendi ülkesinde, pazara çıkamaz hale geldi” sözleriyle devam etti.

“BAZI PROVOKASYONLAR OLABİLİR SON DERECE DİKKATLİ OLSUNLAR”

“14 Mayıs gecesi için halkımıza ne söylüyorsunuz?” sorusuna da cevap veren CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Orada vatandaşlar olarak okulların önünde sayımlar yapılırken baksınlar, sayımların hakikat yapılıp yapılmadığını gözlesinler. Taşkınlık yapmasınlar. Büyük şovlar, sevinç şovları yapmasınlar. Akşam herkes konutunda, televizyonlarının başında haberleri izliyor, sonuçları daima birlikte bizler de izleyeceğiz. Münasebetiyle kimi provokasyonlar olabilir. Bu provokasyonlara karşı da son derece dikkatli olsunlar. Herkes sükunetle 15 Mayıs sabahını beklesin” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.