Kılıçdaroğlu, Genel Lider Yardımcısı Onursal Adıgüzel’i misyondan aldı

14 Mayıs seçimlerinde büyük hezimete uğrayan CHP’de kaos büyüyor. CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Bilgi ve İrtibat Teknolojilerinden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Onursal Adıgüzel’i misyondan aldı.

Kılıçdaroğlu, Genel Lider Yardımcısı Onursal Adıgüzel’i misyondan aldı
Yayınlama: 16.05.2023
11
A+
A-

CHP Genel Lider Yardımcısı Onursal Adıgüzel, seçim akşamı seçim sonuç ekranı yayınlamadıkları için gelen tenkitlere toplumsal medya üzerinden cevap vermişti.

Twitter hesabından dikkat çeken bir açıklama yapan Adıgüzel, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak herkesin erişimine açık bir seçim sonuç ekranı yayınlamayı hiçbir vakit taahhüt etmedik” tabirlerini kullanmıştı.

KILIÇDAROĞLU MİSYONDAN ALDI

Bu açıklamadan saatler sonra ise CHP’de dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

CHP önderi Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Bilgi ve İrtibat Teknolojilerinden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Onursal Adıgüzel’i vazifeden aldı.

ONURSAL ADIGÜZEL’DEN AÇIKLAMA

Onursal Adıgüzel, ”Kamuoyunda oluşan olumsuz kanaat nedeniyle, seçim akşamı sistemlerimiz çalışmasına ve hiçbir teknik aksaklık yaşanmamasına karşın, Genel Liderimiz Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim sürecine ziyan vermemek ismine 2018 yılından bu yana sürdürdüğüm vazifemden ayrılıyorum.” sözlerini kullandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.