Kerimcan Durmaz kaç yaşında kimdir? Kerimcan Durmaz aslen nereli nerede doğdu?

Kerimcan Durmaz kaç yaşında kimdir? Kerimcan Durmaz aslen nereli nerede doğdu?
Yayınlama: 15.09.2023
7
A+
A-

Abdullah Kavukcu kaç yaşında kimdir? Abdullah Kavukcu aslen nereli?

Abdullah Kavukcu kaç yaşında kimdir? Abdullah Kavukcu aslen nereli?

Kerimcan Durmaz kimdir? Kerimcan Durmaz kaç yaşında? Kerimcan Durmaz aslen nereli? Kerimcan Durmaz nerede doğdu? Kerimcan Durmaz’ın hayatı merak konusu oldu. Sizlere Kerimcan Durmaz’ın hayatı hakkında merak edilenleri haberimizde derledik…

Kerimcan Durmaz kimdir?

Kerimcan Durmaz, 2 Kasım 1994’te İstanbul Yeniköy’de doğdu. Annesi ev hanımı, babası ise restoran işletmecisidir. İki kuzeni var. Liseyi bitirdikten sonra Bakü’ye giderek makyöz olarak çalıştı. 2015’ten itibaren Periscope ve Snapchat’e video yükleyerek sosyal medyaya giriş yaptı. Daha sonra İstanbul’a döndü ve DJ olarak çalışmaya başladı. Çekimleri Aralık 2016’da başlayacak olan bir uzun metrajlı filmde rol alma teklifi aldı. Kerimcan Durmaz 28 yaşındadır.

2016-17 yayın döneminde TV8’de yayınlanan “İşte Benim Tarzım” yarışmasının yedinci sezonunun jüri toplantısı başladı. 30 Kasım 2016’da Samsun’da bir mandırada LGBT bireylere yönelik şiddet olayı yaşanmış, çok sayıda kişi yaralanmıştı. Durmaz, bazı köşe yazarları tarafından “standart” olduğu ve sadece yapısal özellikleriyle meşhur olduğu için eleştiriliyor.

Periscope’ta yaptığı şovlarla fenomen haline gelen Kerimcan Durmaz, hem erkeklerin hem de kadınların sevdiği renkli bir kişiliktir. Platformu Twitter, Instagram ve Snapchat üzerinden de kullanabilirsiniz. Kerimcan Durmaz’a dair her şey Snapchat’leri ve paylaşımlarıyla mı sınırlı? Tabii ki değil! Kerimcan Durmaz aynı zamanda çok başarılı bir “makyaj sanatçısı”.

Daha sonra ünlü mekanlarda DJ olarak sahne aldı ve televizyon dünyasında “Bu Tarz Benim” adlı programda jüri üyesi olarak yer aldı. Bugünlerde magazin dünyasının ünlü isimleri Kerimcan Durmaz’a yetişmek için kıyasıya yarışıyor. Medyadan bilgi duyduğunuzda, bilgiyi kameradan, sanatı ise cihazdan duyduğunuzdan emin olabilirsiniz.