İstanbul İçin Son Çağrı filmi fragmanı yayınlandı mı, hangi platformda? “İstanbul İçin Son Çağrı” filmi konusu nedir, oyuncu kadrosu kimler?

İstanbul İçin Son Çağrı filmi fragmanı yayınlandı mı, hangi platformda? “İstanbul İçin Son Çağrı” filmi konusu nedir, oyuncu kadrosu kimler?
Yayınlama: 17.10.2023
42
A+
A-


İstanbul İçin Son Çağrı filmi fragmanı yayınlandı mı, hangi platformda ve “İstanbul İçin Son Çağrı” filmi konusu nedir, oyuncu kadrosu kimler olduğu araştırılıyor. Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ‘u 14 yıl sonra bir araya getiren İstanbul İçin Son Çağrı filmi ile izleyicileriyle buluşacak. İstanbul İçin Son Çağrı filmi fragmanı yayınlandı mı, hangi platformda? “İstanbul İçin Son Çağrı” filmi konusu nedir, oyuncu kadrosu kimler? Detaylar haberimizdedir…

Yıllar önce Aşk-ı Memnu dizisinde başrolü paylaşan Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ‘u buluşturan İstanbul İçin Son Çağrı filminden ilk fragman yayınlandı.

İstanbul İçin Son Çağrı filmi, 24 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak.

İstanbul İçin Son Çağrı filmi 24 Kasım 2023 tarihinde seyircisi ile Netflix’de buluşacak.

Yönetmenliğini Gönenç Uyanık’ın üstlendiği ve ikiliyi yıllar sonra tekrar bir araya getiren filmin senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme aldı. İstanbul İçin Son Çağrı 24 Kasım’da tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak. 14 yıl sonra aynı projede buluşan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ‘u filmi New York’ta çekilmişti.

İstanbul İçin Son Çağrı filmi fragmanı yayınlandı mı, hangi platformda? 'İstanbul İçin Son Çağrı' filmi konusu nedir, oyuncu kadrosu kimler?

İstanbul İçin Son Çağrı filmin başrolünde Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor.

Haberler.com / Sena Demiröz – Gündem

Kıvanç Tatlıtuğ Beren Saat Gündem Magazin Haberler