İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor? 18 Ekim İnstagram’da sorun mu var?

İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor? 18 Ekim İnstagram’da sorun mu var?
Yayınlama: 18.10.2023
14
A+
A-


Zaman zaman gerek ülkemizde, gerekse dünya genelinde sosyal medya platformlarında yaşanan erişim sıkıntılarının ardından ” İnstagram çöktü mü? ” sorusu bolca araştırılıyor. Birçok kişi tarafından merak edilmekte olan İnstagram neden hata veriyor? Sorusunu ve 18 Ekim İnstagram’da sorun mu var? Sorularını sizler için yanıtladık. Peki, İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor? 18 Ekim İnstagram’da sorun mu var?

İNSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Aşağıda sunulan grafikte, son 24 saat içinde alınan sorun raporlarının bir özetini sağlar. Buna göre, İnstagram platformunda son 24 saat içinde herhangi istisnai bir problem yaşanmadığına dair bir değerlendirme yapabiliriz. Eğer uygulama erişiminde herhangi bir aksaklıkla karşılaşıyorsanız, öncelikle internet bağlantınızı kontrol etmek, cihazınızı yeniden başlatmak ve bağlantı ayarlarınızı gözden geçirmek faydalı olacaktır.

SOSYAL MEDYA NEDEN ÇÖKER?

Sosyal medya platformlarında yaşanmakta olan çökme (erişim) problemleri genellikle sunucu veya yazılımdan kaynaklıdır. Kullanmakta olduğunuz sosyal medya platformunu barındırmakta olan sunucularda yaşanacak herhangi bir problem, erişim sıkıntılarına neden olabilir.

Emir Ceran

Instagram Gündem Teknoloji Yaşam Güncel Haberler