İnce’nin Sıhhat Durumuna Ait Açıklama

Memleket Partisi Genel Lider Yardımcısı Prof. Dr. İpek Özkal Sayan, Muharrem İnce’nin sıhhat durumunun uygun olduğunu ve adaylıktan çekilmeyeceğini açıkladı. Memleket Partisi Genel Lideri ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin evvel sıhhat …

İnce’nin Sıhhat Durumuna Ait Açıklama
Yayınlama: 11.05.2023
7
A+
A-

Memleket Partisi Genel Lider Yardımcısı Prof. Dr. İpek Özkal Sayan, Muharrem İnce’nin sıhhat durumunun âlâ olduğunu ve adaylıktan çekilmeyeceğini açıkladı.

Memleket Partisi Genel Lideri ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin evvel sıhhat sıkıntıları nedeniyle Manisa ve İzmir mitinginin iptal edildiği açıklanmış daha sonra da kalp krizi riskine karşı kendisine dilaltı hapı verildiği öne sürülmüştü.

Memleket Partisi Genel Lider Yardımcısı Prof. Dr. İpek Özkal Sayan, tv100 yayınıda İnce’nin sıhhat durumuna ait bilgi verdi. 

İnce’nin sıhhat durumunun âlâ olduğunu açıklayan Sayan, ‘Tabii bu yaşananlar kolay değil. Bilhassa Memleket Partisi’nin kurulduğu günden bu yana daima bu taarruzlarla boğuşmak zorundayız fakat seçime yaklaştığımız bu devirde atakların şiddeti düzgünce arttı’ dedi.

“Yayınlanan manzaralar sahte”

Partisine toplumsal medyada operasyon yapılmaya çalışıldığını belirten Sayan, ‘Birtakım geçersiz dekontlar ve imajlar yayımlayarak algı operasyonu yapılmaya çalışılıyor. Hususun özel hayat üzerinden tartışmasını rasyonel bulmuyorum. Burada âlâ niyet olmadığını düşünüyorum. Sayın İnce’nin eşinin bindiği otomobil, 10 milyon dolar aldığına dair geçersiz dekontun tarihi de biliyorsunuz pazar günüydü. Bankalar biliyorsunuz pazar günü çalışmaz. O kadar yüksek meblağ internet üzerinden de gitmez. Bu yayınlanan görüntüler… İsrail, Alman kaynaklı olduğu da ortaya çıktı. Bu imgeler düzmece ve palavra görüntülerdir’ ifadelerini kullandı.

“Adaylıktan çekilmeyecek”

İnce’nin yaşadığı sıhhat meselelerinin akabinde toplumsal medyada adaylıktan çekileceğine dair paylaşımların olduğunu söyleyen Sayan, ‘Muharrem İnce adaylıktan çekilmeyecek’ açıklamasını yaptı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.