HÜDA PAR, katıldığı bir televizyon programında kullandığı tabirler nedeniyle Meral Akşener hakkında hata duyurusunda bulunacak

14 Mayıs seçimlerinde AK Parti listelerinden 4 vekil çıkaran HÜDA PAR, katıldığı televizyon programında kullandığı tabirler sebebiyle YETERLİ Parti Genel Lideri Meral Akşener hakkında cürüm duyurusunda bulunacaklarını duyurdu. Akşener yayında “Kadını sahiplendirmekten bahsediyorlar. Hayvan mıyız biz? Sahiplendirilen bayan ya bu ne demek? Artık küfredeceğim, dangalak diyeyim haydi. Seni sahiplendirelim? O denli bir adamsın demek ki? Bu türlü bir durum olabilir mi?” demişti.

HÜDA PAR, katıldığı bir televizyon programında kullandığı tabirler nedeniyle Meral Akşener hakkında hata duyurusunda bulunacak
Yayınlama: 23.05.2023
6
A+
A-

Seçimlere AK Parti listelerinden giren ve Meclis’e 4 vekil göndermeyi başaran HÜDA PAR parti programında yer aldığı tez edilen birtakım hususlar nedeniyle tenkitlerin maksadında yer almaya devam ediyor.

AKŞENER’DEN HÜDA PAR’A REAKSİYON: ARTIK KÜFREDECEĞİM

İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener’in dün katıldığı televizyon programında “Kadını sahiplendirmekten bahsediyorlar. Hayvan mıyız biz? Sahiplendirilen bayan ya bu ne demek? Artık küfredeceğim, dangalak diyeyim haydi. Seni sahiplendirelim? O denli bir adamsın demek ki? Bu türlü bir durum olabilir mi?” kelamlarıyla eleştirdiği HÜDA PAR ekranlara yansıyan bu imgeler sonrası harekete geçti.

HÜDA PAR TWITTER’DAN DUYURDU

HÜDA PAR İnsan Hakları ve Hukuk İşleri Başkanlığı’nın Twitter hesabından yapılan açıklamada “Partimize yönelik sarfettiği nahoş, ahlak sonlarını aşan, siyasi olgunluğa yakışmayan ve bir siyasetçinin sahip olması gereken taban nezaketi ihlal eden hakaretleri sebebiyle Meral Akşener hakkında hata duyurusunda bulunacağımızı kamuoyuna hürmetle duyururuz” tabirlerine yer verildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.