Hemşire zamlı maaş ne kadar 2023? Hemşire maaşları ne kadar, kaç TL oldu? En düşük Hemşire maaşı ne kadar?

Hemşire zamlı maaş ne kadar 2023? Hemşire maaşları ne kadar, kaç TL oldu? En düşük Hemşire maaşı ne kadar?
Yayınlama: 05.07.2023
6
A+
A-


Hemşire zamlı maaş ne kadar 2023? Hemşire maaşları ne kadar, kaç TL oldu? En düşük Hemşire maaşı ne kadar? araştırılıyor. Hemşire zamlı maaş ne kadar 2023? Hemşire maaşları ne kadar, kaç TL oldu? En düşük Hemşire maaşı ne kadar? merak ediliyor. TÜİK’in haziran ayı enflasyon rakamlarını açıklaması ile birlikte 6 aylık enflasyon farkı da ortaya çıkmış oldu. Hemşire zamlı maaş ne kadar 2023? Hemşire maaşları ne kadar, kaç TL oldu? En düşük Hemşire maaşı ne kadar? gündeme geliyor. Hemşire zamlı maaş ne kadar 2023? Hemşire maaşları ne kadar, kaç TL oldu? En düşük Hemşire maaşı ne kadar? Detaylar haberimizdedir…

İlk 6 aylık enflasyon verisinin belirlenmesiyle memur ve emekliye yapılacak zam oranı da netleşmiş oldu. Buna göre açıklanacak olan refah payı hariç; memur ve memur emeklileri sözleşme zammı ve enflasyon farkıyla yüzde 17.77 zam almaya hak kazandı. İşte memurların alacağı en düşük zam oranları.

Eski hemşire maaşı 15.376 TL iken yeni hemşire maaşı 18.109 TL olması bekleniyor. Buna göre, hemşire zam farkı 2.732 olarak ortaya çıkıyor.

TÜİK’in haziran ayı enflasyon rakamlarını açıklaması ile birlikte hemşire maaşı 18.109 TL olması bekleniyor.

Son verilere göre Temmuz-Aralık döneminde zamlı maaşlar ise merak ediliyor. En düşük hemşire maaşı 18.109 TL olması bekleniyor.

Haberler.com / Sena Demiröz – Gündem

Zam Gündem Ekonomi Haberler

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.