Hastane otoparkındaki sır olay çözüldü! Ceset, televizyon sunucusuna ait çıktı

Hastane otoparkındaki sır olay çözüldü! Ceset, televizyon sunucusuna ait çıktı
Yayınlama: 11.11.2023
6
A+
A-

İstanbul Ataşehir’de hastane otoparkındaki araçta cansız bedeni bulunan Işıl Deniz Palabıyıklar’ın katilinin kardeşi olduğu ortaya çıktı.

CANSIZ BEDENİ HASTANE OTOPARKINDA BULUNDU

Ataşehir’de Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin otoparkında dün saat 16.00 sıralarında meydana gelen olayda, asfalt ekipleri çalışma yapmak için alanı boşaltmıştı. O esnada park halindeki bir aracın içerisinde birçok kanalda sunuculuk yapmış olan Işıl Deniz Palabıyıklar’ın cansız bedeni bulunmuştu. Adli tıbbın çalışmaları sonucu maktulün 22 Ekim 2023 tarihinde 1 el ateş edilerek öldürüldüğü tespit edilmişti.

Hastane otoparkında cansız bedeni bulunan sunucunun katili kardeşi çıktıIşıl Deniz Palabıyıklar

KATİLİ KARDEŞİ ÇIKTI

Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalarda şüpheli Işın Miraç Palabıyıklar ile abla Işıl Deniz Palabıyıklar arasında sorunlar olduğu öğrenildi. İkilinin arasındaki anlaşmazlıklardan birinin de maktul ablanın fenomen olarak bir uygulamada canlı yayın açması olduğu bilgisine ulaşıldı. Olay günü şantiye şefi olarak çalışan Işın Miraç Palabıyıklar’ın ablasına ait aracı kullanırken, E-5 Kozyatağı mevkiinde bir sorun olduğu iddia ederek otomobili sağa çektiği ve ablasını sırtından silahla 1 el ateş ederek ağır yaraladığı öğrenildi.

Hastane otoparkında cansız bedeni bulunan sunucunun katili kardeşi çıktıIşın Miraç Palabıyıklar

ABLASINI OTOPARKTA BIRAKIP KAÇMIŞ

Ağır yaralanan ablasını pişman olup tedavi için hastaneye götüren kardeşin bir anda kararını değiştirerek otoparkta durduğu ve cesedin üzerini örtü ile örterek ağırlık yapması için araçta bulunan radyatörü koyduğu bilgisine de ulaşıldı. Katil kardeşin ablasının uzun süre ortalarda görünmemesi üzerine merak edip soran kişilere yurt dışına gittiği yalanını söylediği de belirlendi.

Hastane otoparkında cansız bedeni bulunan sunucunun katili kardeşi çıktı

GÜVENLİK KAMERALARINDAN TESPİT EDİLDİ

Cinayet günü yakıt alırken ve hastane bahçesine girerken güvenlik kameralarına yakalanan katil kardeş, Bostancı metrosunda polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Şüphelinin evinde yapılan aramalarda ise cinayeti işlediği silah polis ekiplerince ele geçirildi. Katil kardeş Işın Miraç Palabıyıklar Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin bitmesinin ardından adliyeye sevk edildi.

Hastane otoparkında cansız bedeni bulunan sunucunun katili kardeşi çıktı

Hastane otoparkında cansız bedeni bulunan sunucunun katili kardeşi çıktı

Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gayrettepe Işıl Deniz Ataşehir Polis 3. Sayfa Eğitim Güncel Haberler