Harika Avcı kaç yaşında kimdir? Harika Avcı aslen nereli nerede doğdu?

Harika Avcı kaç yaşında kimdir? Harika Avcı aslen nereli nerede doğdu?
Yayınlama: 15.09.2023
7
A+
A-

Harika Avcı kimdir? Harika Avcı kaç yaşında? Harika Avcı aslen nereli? Harika Avcı ne iş yapıyor? Harika Avcı nerede doğdu? Harika Avcı’nın hayatı merak konusu oldu. Sizlere Harika Avcı’nın hayatını araştırdık…

Harika Avcı kimdir?

Asıl adı Nermin Ocak olan Harika Avcı, 26 Haziran 1965’te İzmir’de doğdu. Annesinin adı Sabriye Ocak’tır. İlkokulu bitirdikten sonra ortaokulu bıraktı. 11 yıl önce fabrika yapıldı, fabrika yapıldı. İzmirli Nermin Ocak’ın hikayesi sinemadaki gibidir. Harika Avcı 58 yaşındadır.

Bir gün Nermin Ocak (Harika Avcı) annesiyle birlikte Kemeraltı Çarşısı’nda dolaşmaya devam eder. İzmirli ünlü reklam şirketinin sahibi Ahmet Gül de tesadüfen oradan geçiyordu. Ahmet Bey’in kendi sekreterya hakkı vardır. Nermin fabrika işçiliğinden sekreterliğe terfi etti.

Kısa bir süre sonra “Casino sahibi Nuri Bey” bir gün kumarhanesinin reklam işini ayarlamak için reklam ajansını arar. Aramayı cevaplayan sekreter Nermin’e şunları söyledi: “Ne kadar güzel bir sesin var. Ajansa gelirsen seni tanımak isterim.” Nuri Bey’in arkadaşı olan Ahmet Bey, Nermin’e iş teklif eder ama o asla sormaz. Birkaç gün sonra Nermin, kumarhane sahibi Nuri ile tanışır. Bir hafta sonra adı kumarhanenin neon tabelasında belirir. Nermin artık “büyük” bir “avcı” olmuştur.

Ankara Ticaret İl Müdürü Yavuz Karaer kaç yaşında kimdir? Yavuz Karaer aslen nereli?

Ankara Ticaret İl Müdürü Yavuz Karaer kaç yaşında kimdir? Yavuz Karaer aslen nereli?

Birçok sevgilisi vardı. Harika Avcı ile tanıştıktan sonra yaptığı röportajlardan birinde, ilk sevgilisinin Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde okurken İranlı bir genç olduğunu söyledi. Şöhret’in ilk sevgilisi Türk sanat müziğinin ünlü sesi Ahmet Özhan’dı. Artık zengin erkekleri seçecek, aşıkları sürekli değişecektir. Avcı, 5 Mart 1994’te verdiği röportajda şunları söyledi: “Benim için boyut önemli değil. Bana göre tam bütçeli bir adam iyi görünüyor.

Kuveytli fotoğrafçı satıcısı Bedii Cihanel, Harika Avcı’nın basına yansıyan en zengin sevgililerinden ilki olarak değerlendiriliyor. Sevenleri arasında futbolcu Rıdvan Dilmen, Aydan Şener’in eski sevgilisi ve Sezercik filmlerinden tanıdığımız futbolcu Ayhan Akbin, Sezer İnanoğlu yer alıyor. Fındık ihracatçısı Lokman Kondakçı ve uygulayıcısı. Ayrıca Nükhet Duru’nun eski eşi Reha Süren ve öğrencisi Dikran Masis, müzisyen Onno Tunç, Fedon, öğrencisi Bedri Deren, oyuncu Cem Özer, Cavit Çağlar’ın oğlu Mustafa Çağlar gibi isimler de yer alıyor.

Harika Avcı, 1980’li yıllarda Türk sinemasına yön verdi ve birçok film yönetti. Ayrıca şarkı söylediği yıllarda 16 albüm çıkardı ve yapımcılığını 3 Kasım 2008’de vefat eden Neşe Karaböcek ve Gülden Karaböcek’in eşi Atilla Alpsakarya yaptı.

Harika Avcı, 14 Şubat 2009’da kendisinden 20 yaş küçük yönetici ve bilgisayar programcısı İbrahim Öztürk ile evlendi.