Google Teknoloji Dünyasına Taraf Verecek Eserlerini Tanıttı: İşte Yeni Google Pixel Fold ve Pixel Tablet!

Amerikan teknoloji devi Google. merakla beklenen ‘Keynote 2023’ isimli lansman aktifliğini nihayet gerçekleştirdi. Yapay zeka geliştirmelerinin başrol oynadığı gecede şirketin yeni eserleri de oldukça dikkat çekti. Google Pixel Fold isimli katlanabilir …

Google Teknoloji Dünyasına Taraf Verecek Eserlerini Tanıttı: İşte Yeni Google Pixel Fold ve Pixel Tablet!
Yayınlama: 11.05.2023
9
A+
A-

Amerikan teknoloji devi Google. merakla beklenen ‘Keynote 2023’ isimli lansman aktifliğini nihayet gerçekleştirdi. Yapay zeka geliştirmelerinin başrol oynadığı gecede şirketin yeni eserleri de oldukça dikkat çekti. Google Pixel Fold isimli katlanabilir telefonun tanıtımı ile başlayan aktiflikte yeni Pixel Tablet ve Pixel 7a da uzunluk gösterdi. İşte yeni Pixel ailesinin özellikleri ve fiyatları…

Google, teknoloji severlerin hayranlıkla takip ettiği Google Keynote I/O lansman aktifliğini tamamladı. Şirket, lansman sırasında Google Pixel Fold, Pixel Tablet ve Pixel 7a isimli yeni aygıtlarını sergiledi.

Piyasayı ‘katlayacak’ telefon: Google Pixel Fold

Yeni Pixel Fold, rakibi Samsung Galaxy Z Fold 4 ile tıpkı fiyatta olacak.

Piyasadaki mevcut rekabeti daha çok kızdıracak Google Pixel Fold, 6 GB RAM bedelli modeliyle 1,799 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Telefon, bu fiyatıyla en büyük rakibi olarak görülen Galaxy Z Fold 4 ile tıpkı etiket pahasını paylaşacak. 8 GB RAM’e sahip öteki model ise 1,919 dolarlık satış bedeliyle kısmen daha tuzlu olacak.

En büyük yardımcınız olacak: Google Pixel Tablet

Google’ın güvendiği yeni tabletin başlangıç fiyatı 499 dolar olarak açıklandı.

Çiçeği burnunda tablet, piyasadaki rakiplerine kıyasla daha yenilikçi ve savlı özelliklere sahip olmasına karşın, 499 dolarlık başlangıç fiyatıyla rekabete epey açık olacak. Tabletin 256 GB hafıza bedelli versiyon ise 599 dolardan satışa çıkacak.

Serini fiyat/performans modeli: Google Pixel 7a

Yeni Pixel 7a, iPhone ve Galaxy S modellerinden çok daha ucuz oalcak.

Yeni cep dostu aygıt, 499 dolarlık etiketiyle üyesi olduğu serinin rakibi olarak gösterilen iPhone ve Samsung modellerine nazaran kat ve kat daha uygun bir fiyat siyaseti güdüyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.