Gönül Dağı’yla parlayan isim TRT projesinde başrolde! Seyirciler övgü yağmuruna tuttu

Şimdilerde reyting rekorları kıran Gönül Dağı dizisinin yapımcılığını üstlenen Ferhat Eşsiz, TRT’nin Doğal isimli dijital platformunda yayın faaliyetine başlayan Çağdaş Doğu Masalları dizisine imzasını attı. Ve Gönül Dağı’nın başroldeki ismi Semih Ertürk’ü de 2 kardeşin öyküsünün mevzu olarak işlendiği Çağdaş Doğu Masalları dizisine getirdi.

Gönül Dağı’yla parlayan isim TRT projesinde başrolde! Seyirciler övgü yağmuruna tuttu
Yayınlama: 21.05.2023
19
A+
A-

Yapımcısı olduğu Gönül Dağı dizisiyle çok geniş bir izleyici kitlesinin takdirini toplayan Ferhat Eşsiz, bu sefer de Çağdaş Doğu Masalları dizisini ekran başındakilerin beğenisine sundu. Daha evvel de Ege’nin Hamsisi, Tabula Rosa, Umut Apartmanı, Sonsuz Bir Aşk üzere projelerin yapımcılığını üstlenen Ferhat Eşsiz, Çağdaş Doğu Masalları’yla argümanlı bir çıkış yakalamayı başardı.

İkinci bir bombayı daha patlatan Ferhat Eşsiz, Yahya Samancı’nın direktörlüğünde çekimleri gerçekleştirilen Çağdaş Doğu Masalları dizisine Gönül Dağı’nın Veysel’i Semih Ertürk’ü de getirdi. Bilindiği üzere birinci dönemden bu yana Gönül Dağı’nda Ramazan ile Taner’in amca oğlu ‘Veysel Kaya’ karakteriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Semih Ertürk’ün Çağdaş Doğu Masalları’na transfer edilmesi hayranları tarafından coşkuyla karşılandı.

TRT dijital platformu Tabii’de yayın macerasına atılan Çağdaş Doğu Masalları dizisinde Semih Ertürk, ‘İbrahim’ karakteriyle kameralar karşısına geçiyor ve ‘Halil’ karakterini üstlenen Feyyaz Duman ile başrolü paylaşıyor. Gönül Dağı sayesinde popülaritesini artıran ve geniş kesitin yakından tanıdığı bir isim haline gelen Semih Ertürk’ün Çağdaş Doğu Masalları’nda sergilediği oyunculuk performansı izleyenleri hayran bıraktırdı.Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.