Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: ‘Tüm oyunları teker teker bozdunuz’

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kula’da yaptığı konuşmada, 14 Mayıs seçimlerinde Türkiye’yi ne yapmaya çalıştıklarını anlattı ve vatandaşlara teşekkür etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: ‘Tüm oyunları teker teker bozdunuz’
Yayınlama: 22.05.2023
5
A+
A-

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “İç güçleri, dış güçleri, masadakiler, masada olmayanlar, Türkiye’yi ne yapmaya çalıştılar? Dizayn etmeye çalıştılar. Bu milletin zekasına, bu milletin ferasetine, bu milletin basiretine bir türlü inanamadılar. İşte Kula’daki oy oranımız, Türkiye’deki oy oranımız, ne yaptınız 14 Mayıs’ta, tüm oyunları teker teker bozdunuz.” dedi.

Manisa programı kapsamında Kula ilçesinde ziyarette bulunan Bakan Kasapoğlu, Kula atlı cirit kadrosu ve yaren grubuyla karşılandı.

Yunus Emre Kent Meydanı’nda “Ana ocağım, baba ocağım Kula” diye başladığı konuşmasında vatandaşlara seslenen Bakan Kasapoğlu, “Hizmet çıtamızı hizmet siyasetimizle çok fakat çok yükseklere taşıdık. Sizler bizi hiçbir vakit mahcup etmediniz. Her vakit sırtımızı size yasladık, diğerleri üzere diğer mihraklara değil, gücü sizden alırız hesabı size veririz.” diye konuştu.

14 Mayıs seçimlerine ait değerlendirmede bulunan Bakan Kasapoğlu, şöyle dedi:

“14 Mayıs’ta ne oldu? Yedi düvel bir ortaya geldi. İç güçleri, dış güçleri, masadakiler, masada olmayanlar, Türkiye’yi ne yapmaya çalıştırlar, dizayn etmeye çalıştılar. Bu milletin zekasına, bu milletin ferasetine, bu milletin basiretine bir türlü inanamadılar. İşte Kula’daki oy oranımız, Türkiye’deki oy oranımız, ne yaptınız 14 Mayıs’ta, tüm oyunları teker teker bozdunuz. Masaları dağıttınız. Size hiçbir kurguyu dayatamadılar. Sizi kandıramadılar. Kandıramazlar da esasen.”

AK Parti’nin 21 yıllık süreçte, önlerine çıkan manileri milletin dayanağıyla aştıklarını söz eden Bakan Kasapoğlu, “Cumhurbaşkanımız seçimden evvel, ‘Ben ulusal irade dışında hiçbir güç tanımam, halkımız kimi seçerse başımızın üstünde yeri var.’ dedi. Onların seçim sonrası beyanatlarını gördünüz. Bu milletin seçimine, bu milletin tercihine hürmet bile gösteremediler. İşte onları size havale ediyoruz. 14 Mayıs’ta nasıl oyunları teker teker bozduysanız, 28 Mayıs günü en güçlü tokadı, son vuruşu yapacaksınız. Biz buna inanıyoruz.” diye konuştu.

Konuşmanın akabinde spor kulüpleri, mahalle muhtarları Bakan Kasapoğlu’na, Kula’ya yaptıkları hizmetler için çiçek takdim etti.???????

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.