Gelinim Mutfakta kim elendi, birinci kim oldu? 13 EKİM PUAN DURUMU! Gelinim Mutfakta 10 bileziği kim aldı?

Gelinim Mutfakta kim elendi, birinci kim oldu? 13 EKİM PUAN DURUMU! Gelinim Mutfakta 10 bileziği kim aldı?
Yayınlama: 13.10.2023
13
A+
A-


Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Gelinim Mutfakta’da haftanın son bölümünde hangi yarışmacı elendi merak konusu oldu. Programın son bölümünde yaşananlar ve sonuçlar hakkında detaylar haberimizde yer alacaktır. Peki, Gelinim Mutfakta kim elendi, birinci kim oldu? 13 EKİM PUAN DURUMU! Gelinim Mutfakta 10 bileziği kim aldı? Detaylar haberimizde…

Yetiştirme yurdunda büyüyen Ergin’in 18 yaşında yaptığı evliliğinden Bengü isminde bir kızı bulunmaktadır. Daha önce Cam Kırıkları isimli dizide yer alan Ergin, Kanal D’de Mutfağım adlı yemek programı ile izleyici karşısına çıkmıştı. Ardından Nursel’in Mutfağı programında sunuculuk görevini üstlendi. Günümüzde ise, Kanal D’de yayımlanan Gelinim Mutfakta adlı yemek yarışmasını sunmaktadır.

Hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında, gelinler yemek yapıyor, kayınvalideler ise puanlıyor. Gelinlerin yaptığı yemekler gün kimin yaptığı belli olmayacak şekilde kayınvalidelere sunuluyor. Bu sayede hangi yemek, hangi gelinin? kimse bilmiyor. Gün sonunda en yüksek puanı alan gelin çeyrek altının sahibi oluyor. Haftanın son günü ise hafta içinde kayınvalidelerden en yüksek puanı alan gelin bileziklerin sahibi oluyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasına veda eden isim henüz açıklanmamıştır. Puan durumu belli olduğunda elenen isim haberimizin içerisinde yer alacaktır.

Haberler.com / Zehra Aygör – Gündem

Gelinim Mutfakta Gündem Magazin Haberler