Gelinim Mutfakta CANLI YAYIN! 21 Ağustos Gelinim Mutfakta yeni bölüm İZLE!

Gelinim Mutfakta CANLI YAYIN! 21 Ağustos Gelinim Mutfakta yeni bölüm İZLE!
Yayınlama: 21.08.2023
3
A+
A-


Kanal D ekranlarında hafta için her gün Gelinim Mutfakta yarışması seyircisiyle buluşuyor. Gelinim Mutfakta canlı izleme linki araştırılan konular arasında yer alıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Kullanıcılar tarafından, Gelinim Mutfakta canlı izle! Gelinim Mutfakta yeni bölüm izle! araştırılıyor. İşte, Gelinim Mutfakta canlı yayın linki!

GELİNİM MUTFAKTA KONUSU NEDİR?

Hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında, gelinler yemek yapıyor, kayınvalideler ise puanlıyor. Gelinlerin yaptığı yemekler gün kimin yaptığı belli olmayacak şekilde kayınvalidelere sunuluyor. Bu sayede hangi yemek, hangi gelinin? kimse bilmiyor. Gün sonunda en yüksek puanı alan gelin çeyrek altının sahibi oluyor. Haftanın son günü ise hafta içinde kayınvalidelerden en yüksek puanı alan gelin bileziklerin sahibi oluyor.

GELİNİM MUTFAKTA CANLI İZLE!

Sevilen yarışma Gelinim Mutfakta hafta içi her gün Kanal D ekranlarında saat 13.00’da seyircisiyle buluşmaktadır. Gelinim Mutfakta yarışmasının canlı izleme linkine YouTube kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Gündem Magazin Yaşam Haberler

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.