Galler – Hırvatistan maçı ne zaman? Galler – Hırvatistan maçı hangi kanalda, saat kaçta?

Galler – Hırvatistan maçı ne zaman? Galler – Hırvatistan maçı hangi kanalda, saat kaçta?
Yayınlama: 15.10.2023
20
A+
A-


15 Ekim Pazar günü oynanacak karşılaşmalarından bir tanesi olan Galler – Hırvatistan maçı hakkında birçok detay merak ediliyor. Galler – Hırvatistan maçı hangi kanalda, saat kaçta? Sorusunu merak etmeye ve araştırmaya başladı. Konu hakkında merak edilen bir diğer detay ise Galler – Hırvatistan CANLI izleme linki var mı? Sorusu oldu. Peki, Galler- Hırvatistan maçı hangi kanalda, saat kaçta? Galler- Hırvatistan maçı ne zaman?

15 Ekim Pazar günü oynanacak olan Galler – Hırvatistan karşılaşması saat 19:00’da Plzen’da, Doosan Arena Stadyumu’nda oynanacak ve S Sport Plus, S Sport kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Galler – Hırvatistan karşılaşmasını canlı olarak izlemek isteyen sporseverler, S Sport Plus, S Sport kanalı üzerinden maçı canlı olarak izleyebilir.S Sport Plus, S Sport kanalı Türksat uydusu ve internet üzerinden şifreli olarak izlenebilmektedir.

Ay-yıldızlılar, Letonya maçını kazanması veya bu karşılaşmadan beraberlikle ayrılıp Galler’in de Hırvatistan’ı mağlup edememesi durumunda 2024 Avrupa Şampiyonası finallerine gitmeye hak kazanacak.

Hırvatistan Galler Gündem Yaşam Spor Güncel Haberler