Fedon: Bayanlar bana tecavüz etti

Taverna müziğinin tanınan ismi Fedon, katıldığı programda hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Fedon: Bayanlar bana tecavüz etti
Yayınlama: 22.05.2023
7
A+
A-

Hayatının büyük bir kısmını Bodrum’da geçiren 81 yaşındaki ünlü müzikçi Fedon, her yıl olduğu üzere bu yıl da denizle buluşmasını toplumsal medya hesabı üzerinden paylaşmıştı. Geçtiğimiz haftalarda denize atladığı anları takipçileriyle paylaşan Fedon, “Ve Fedon denize düştü” tabirlerini kullandı. Ünlü müzikçinin kısa müddette takipçilerinden ağır ilgi gördü.

Fedon, gazeteci Sibel Arna’nın “Ne olursan ol rahat ol isimli youtube programına konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan ünlü müzikçi, hayata bakış açısını ve rahatlık sırlarını bakın nasıl anlattı:

İşte Fedon’un açıklamalarından satır başları:

“Ben ada çocuğuyum, mevsim ayırmam kendimi bildim bileli canım ne vakit isterse denize girerim. Ailemden bu türlü gördüm. Yeşilçam’ın efsane karakter oyuncusu Nubar Terziyan dayım olur. Bilhassa o dört mevsim sudaydı. Yaz kış denize girerdi lakin hava olsun değil.

“Hava olsun diye denize atlıyorum”

İtiraf edeyim ben bazen hava olsun diye denize atlıyorum. Oğlum Teo’ya çek diyorum. Açıyorum kollarımı denize atlıyorum. Dayım o denli değildi.

“Para harcamak istiyorlar”

Bodrum bugün yalnızca laylaylom beldesi değil. Dünya Bodrum’u biliyor. O vakit Bodrum’da değerli yer olacak. Olmaz ise değerli turist gelmez. Ben 500 liralık lahmacun olması taraftarıyım. Aşağıdaki 20 liralıkta dursun. Süt banyosu yapan Ruslar var, yapsın. Milyon dolarlık yat sahipleri para harcamak istiyor, harcasın.

Yoksa ben fasulyenin kilosunu 50 liraya alıyorum hanım söyledi İstanbul’da 80 liraymış.

“55 yıllık evliyim”

Ben 55 yıllık evliyim lakin evlilik tabiata terstir. Ben insan isem imzaya gerek yok. Evlilik yok olacak. Dediklerimi 20 yıl sonra anlayacaksınız. Bir gün Ortaköy’de Sadıkoğlu yalısına bir işe gitmiştik. Kapının girişinde şöyle yazıyordu: “Evlilik daireleri resmî kerhanelerdir” Bir belediye memurunun imzası olmadan evlenememek ne demek?

“Ben bir bayanda 3G ye bakarım”

Aşk acıdır. İnsan bünyesi için de hiç yararlı değildir. Birinci görüşte aşk diye bir şey olmaz. O beğenidir. Mesela ben bir bayanda 3G ye bakarım: Göz, göğüs, g*t!

“Kadınlar bana tecavüz etti”

Neden erkekler bayanı ailelerinden istiyor bilmiyorum bence bayanlar gelsin istesin. Zira bugüne kadar daima bayanlar beni ayarladı. ‘Hadi Fedon gel sana bir kahve yapayım’ diyenlerin hepsi bana tecavüz etti.

“81 yaşındayım daha ilaçlık değilim”

Beraber olacağım insanın yaşına bakmam. Bakın Robert de Niro geçen baba oldu. Ben de 81 yaşındayım lakin bu yaştan sonra çocuk yapacağımı sanmam. Bayatlamış meniyle ne kadar çocuk olur. İlaç ruhsal, sen bana aspirin ver canavar kesilirim. Fakat ne var değişik yer olduğu üzere değişik hatunda da keramet var. Ben 81 yaşındayım daha ilaçlık değilim.

Yüzmek için giyilen şey slip mayodur. Siz bir yüzücünün üzerinde şort göremezsiniz. Avrupa’da X bir otelin havuzuna da şortla değil slip mayo ile girebilirsiniz. Bana teşhirci diyorlar alakası yok, ne varda ne teşhir edeyim.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.